موفقیت‌های فردی با قهرمانی در آسیا تکمیل می‌شودرسن: به عنوان نماینده پرسپولیس بهترین هافبک آسیا شدم

0 23

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس از انتخابش به عنوان برترین هافبک غرب آسیا خوشحال است اما اعتقاد دارد که مکمل این موفقیت فردی، قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست.

به گزارش پرسپولیس نیوز، بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس در نظرسنجی بهترین هافبک لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب آسیا انتخاب شد. او در این باره به ایرنا گفت: از این انتخاب خیلی خوشحالم که توانستم به عنوان نماینده پرسپولیس در این نظرسنجی حضور داشته باشم. در مجموع تیم پرسپولیس بهترین بود و از اینکه من به نمایندگی از این باشگاه در این رای گیری به عنوان بهترین هافبک انتخاب شدم، خوشحال هستم.

وی گفت: امیدوارم این موفقیت‌ها تا قهرمانی تیم در آسیا تداوم داشته باشد و سرانجام قهرمان آسیا شویم چرا که همه از اول برای این هدف تلاش می‌کردیم و موفقیت‌های فردی با قهرمانی تیم در آسیا معنا پیدا می‌کند و تکمیل می‌شود.

رسن با اشاره به تبریک مجازی یحیی گل‌محمدی بابت انتخاب او به عنوان برترین هافبک لیگ قهرمانان تاکید کرد: از سرمربی تیم هم تشکر می‌کنم. او رابطه بسیار خوبی با بازیکنانش دارد و یکی از عوامل اصلی موفقیت‌های پرسپولیس همین موضوع است. گل‌محمدی و انگیزه‌ای که او به بازیکنانش می‌دهد یکی از دلایل اصلی موفقیت تیم ما بود.

هافبک عراقی سرخپوشان ادامه داد: از همه همبازی‌هایم تشکر می‌کنم که در این بازی‌ها واقعا بهترین بودند و همه آنها عملکرد بی‌نظیری داشتند. همه برای کسب موفقیت تیم یکدل بودند و همین موضوع موجب شد تا همه در این بازی‌ها بهترین نمایش خود را ارائه دهند. همچنین باید از هواداران هم تشکر کنم که در این بازی‌ها با انرژی مثبتی که برای ما می‌فرستادند کمک ویژه‌ای به ما کردند و هر بازی به نحوی بود که انگار کنار ما بودند. امیدوارم با قهرمانی در آسیا بتوانیم آنها را خوشحال کنیم.

رسن در مورد تقابل با سایپا در هفته نخست لیگ برتر که با تساوی بدون گل همراه بود، گفت: بازی خوبی بود. ما توانستیم بازی را کنترل کنیم اما متاسفانه تنها به حقمان که برتری بود، نرسیدیم. در این بازی توانستیم چندین و چند بار موقعیت گل ایجاد کنیم و بدشانس بودیم که آنها به گل تبدیل نشد.

وی درباره اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در لیگ پنجمین قهرمانی متوالی را تجربه کند، تاکید کرد: از همین بازی اول این موضوع را هدفگذاری کردیم تا پنجمین قهرمانی متوالی را تقدیم هواداران کنیم و برای رسیدن به این هدف گام بر می‌داریم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.