کرمانی‌مقدم: برای بازی اول، پرسپولیس عملکرد خوبی داشت

0 49

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است این تیم در خط حمله نیاز به تقویت دارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مرتضی کرمانی‌مقدم درباره عملکرد پرسپولیس مقابل سایپا به ایسنا گفت: در نیمه نخست پرسپولیس بازی خوبی به نمایش گذاشت و توانست بازی را به خوبی کنترل کند. با این حال از معدود فرصت‌های به وجود آمده استفاده نشد. در نیمه دوم کمی شرایط تغییر کرد و پرسپولیس سعی داشت با فشار روی تیم حریف به گل برسد که باز هم گلی به ثمر نرسید. در مجموع معتقدم برای بازی اول، پرسپولیس عملکرد خوبی داشت.

وی افزود: سایپا هم تیم جوانی است که تا به حال توانسته در امر جوانگرایی سرآمد باشد. امسال هم بازیکنان جوان زیادی در این تیم هستند که به لطف حضور با تجربه‌ها، تیم خوبی ساخته شده است. سایپا برابر پرسپولیس واقعا خوب ظاهر شد و با وجود اینکه می‌توانست به گل برسد اما در کار دفاع هم خوب کار کرد تا بازنده نباشد. ‌

کرمانی مقدم درباره عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس هم گفت: بازیکنان جدید توانسته‌اند جای بازیکنان جدا شده را به خوبی پر کنند. هم در خط هافبک و هم خط دروازه می‌بینیم که بازیکنان جدید عملکرد خیلی خوبی دارند. با این حال معتقدم تیم در خط حمله نسبت به گذشته کمرنگ تر ظاهر شد و نیاز دارد کمی تقویت شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جدایی شجاع خلیل‌زاده می‌تواند باعث ضعف تیم در خط دفاع شود، گفت: من اینگونه فکر نمی‌کنم چون در خط دفاع بازیکنانی بسیار خوبی در تیم هستند. الان هم دیدید سید جلال حسینی در کنار کنعانی‌زادگان واقعا عالی ظاهر شد و اجازه نداد تیم دچار مشکل شود. خلیل‌زاده بازیکن خوبی بود اما پرسپولیس در نبود او مشکلی نخواهد داشت.

تیم فوتبال پرسپولیس قهرمان چهار دوره پیاپی لیگ برتر فوتبال ایران، روز گذشته لیگ بیستم را با تساوی بدون گل برابر سایپا آغاز کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.