حق ما مقابل سایپا برد بودسرلک: امیدوارم لایق پیراهن شماره 10 پرسپولیس باشم

0 17

هافبک تیم پرسپولیس گفت: حق ما مقابل سایپا برد بود اما نتوانستیم به هدف خود برسیم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، میلاد سرلک درخصوص عملکرد پرسپولیس در بازی مقابل سایپا در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: بعد از نتایج خوب و درخشانی که در لیگ قهرمانان آسیا گرفتیم و به فینال این بازی‌ها رسیدیم با پشت سر گذاشتن دو هفته استراحت، می‌توانم بگویم که اولین بازی در لیگ برتر برای ما سخت بود. البته سختی بازی فقط برای ما نبود چرا که همه تیم‌ها چنین شرایطی دارند و از همدیگر شناختی ندارند. با این همه، ما بازی را خوب شروع کردیم و چند موقعیت هم داشتیم.

وی افزود: در نیمه اول 3،4 موقعیت عالی را به دست آوردیم و به دروازه حریف نزدیک شدیم اما یا توپ به تیر دروازه خورد و به گل نرسیدیم یا دروازه‌بان حریف عملکرد خوبی داشت. حق ما در این بازی برد بود. امیدوارم در بازی‌های بعدی شرایط بهتر شود و ان شالله که اولین برد ما مقابل نفت آبادان رقم بخورد.

هافبک تیم پرسپولیس در خصوص عملکرد خودش در این بازی هم ادامه داد: از زمانی که به پرسپولیس آمدم سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم. چه به عنوان بازیکن اصلی و چه به عنوان بازیکن ذخیره هرگاه به زمین بیایم با همه توان بازی خواهم کرد. هدف و تلاش من این است که برای پرسپولیس کم نگذارم و هر وقت که کادرفنی صلاح بداند و به میدان بروم بهترین عملکرد را داشته باشم.

سرلک درباره شوت دیدنی که در بازی با سایپا زد و با واکنش خوب دروازه‌بان این تیم تبدیل به گل نشد اظهار داشت: فکر می‌کنم که شوت خوبی زدم اما دروازه‌بان سایپا عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت و شاید اگر هر دروازه‌بان دیگری بود آن توپ را گل می‌خورد اما منادی عملکرد خوبی از خود نشان داد. سعی می‌کنم در بازی‌های بعدی از این طریق گل بزنم.

وی درباره اینکه یکی از خصوصیت‌های او شوت‌زنی است که این مورد در فوتبال ایران کم دیده می‌شود گفت: به هر حال یکی از خصوصیات هافبک‌های وسط همین شوتزنی است و خدا را شکر که من هم در این زمینه تخصص دارم. قبل از این با شوت از راه دور گل زدم و امیدوارم که بتوانم برای پرسپولیس هم به این صورت گلزنی کنم.

هافبک پرسپولیس درباره انتخاب شماره 10 این تیم توضیح داد: از قدیم شماره 6 می پوشیدم اما در لیگ قهرمانان آسیا با شماره 66 به میدان رفتم چرا که محمدحسین کنعانی‌زادگان شماره 6 را به تن داشت. برای بازی در لیگ برتر وقتی متوجه شدم کسی سراغ شماره ۱۰ نرفته با مسئولان باشگاه صحبت کردم و آنها هم روی این مسئله نظر مثبت داشتند تا این شماره را به تن کنم.

سرلک ادامه داد: شماره 10 را دوست دارم و امیدوارم که لایق پوشیدن این شماره باشم. تلاش خواهم کرد تا با عملکرد خوب، هواداران و کادر فنی را راضی کنم و امیدوارم که در پرسپولیس به موفقیت‌های زیادی برسم.

وی در مورد بازی مقابل نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر که اولین بازی خانگی سرخپوشان در فصل جدید محسوب می‌شود تصریح کرد: اولین بازی نفت آبادان لغو شد. فعلاً شناختی از این تیم نداریم اما تا جایی که می‌دانم آنها چند بازیکن خوب جذب کردند و تیم خوبی هستند. البته باید در نظر داشت که در خانه به مصاف این تیم خواهیم رفت. درست است که تماشاگر در ورزشگاه حضور ندارد اما ما باید بازی تماشاگر پسند را انجام دهیم.

هافبک تیم پرسپولیس در گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه خاطرنشان کرد: امیدوارم هواداران با انرژی مثبت خود از ما حمایت کنند تا بتوانیم اولین سه امتیاز را کسب کنیم. خوشبختانه در شرایط بازی قرار داریم و امیدوارم روند بردهای پرسپولیس از بازی مقابل نفت آبادان آغاز شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.