النصر از پرسپولیس به CAS شکایت می‌کند

0 12

یک برنامه ورزشی در عربستان اعلام کرد که باشگاه النصر شکایت خود را از پرسپولیس ادامه می دهد و این بار به CAS شکایت می کند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، دومین تلاش باشگاه النصر عربستان برای محکوم کردن پرسپولیس راه به جایی نبرد. کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته استیناف شکایت باشگاه عربستانی از پرسپولیس را به اتهام استفاده از بازیکنان غیر قانونی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رد کردند.

برنامه « المیدان الریاضی» که در عربستان پخش می شود اعلام کرد که النصر دست بردار نیست و از وکیل برزیلی خواسته که این بار به CAS شکایت کند.

باشگاه النصر بعد از رد شکایت این باشگاه توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده بود که ابتدا به کمیته استیناف و بعد از آن به دادگاه داوری ورزشی شکایت خواهد کرد.

سایت سعودی اسپورت هم نوشت بردن شکایت به CAS برای النصر ۵۰۰ هزار دلار هزینه خواهد داشت. با این حال سران باشگاه با پرداخت این مبلغ مشکلی ندارند و به همین خاطر آنها بعد از رد درخواست توسط کمیته استیناف این بار شکایت خود را به دادگاه داوری ورزشی خواهد برد.

در همین راستا فهد السبیعی، خبرنگار و مفسر ورزشی در عربستان به باشگاه النصر هشدار داد که اگر CAS هم شکایت آنها را رد کند با محرومیت دو ساله از حضور در لیگ قهرمانان آسیا مواجه خواهند شد.

با توجه به اینکه پروسه پاسخگویی در CAS بسیار زمان بر است بعید به نظر می رسد که شکایت باشگاه عربستانی راه به جایی ببرد.

انتهای پیام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.