کی‌روش بدترین شکست کلمبیا را رقم زدرسانه کلمبیایی: چه بلایی بر سر میراث پکرمن آمد؟

0 47

یک رسانه کلمبیا به شدت از سرمربی سابق ایران و کنونی تیم ملی این کشور بعد شکست سنگین مقابل اکوادور انتقاد کرد.
به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، تیم ملی کلمبیا این روزها با هدایت کارلوس کی روش، سرمربی سابق تیم ملی ایران روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد و به نوعی کلمبیا وارد بحران شدیدی شده است.

کلمبیا امروز در انتخابی جام جهانی 2022 مقابل اکوادور با نتیجه 6 بر یک تحقیر شد و این دومین شکست متوالی کی روش بعد از سرگیری مسابقات بود. کلمبیا اکنون با گذشت 4 بازی از مسابقات انتخابی تنها 4 امتیاز از 12 امتیاز کسب کرده است. یک پیروزی، یک تساوی و دو شکست حاصل کار سرمربی سابق تیم ملی ایران برای کلمبیا بوده که انتقاد رسانه های این کشور را برانگیخته است.

سایت « التمپو» کلمبیا امروز در گزارشی با تیتر «چه بلایی به سر میراث پکرمن آمده است؟» به انتقاد از عملکرد کی روش پرداخت. این رسانه نوشت: خوزه پکرمن ما را با همین نسل از بازیکنان دو بار متوالی به جام جهانی رساند ولی این میراث اکنون چه اتفاقی برایش افتاده است که مقابل اکوادور تحقیر شده است. کی روش در این مدت حضورش چه دست آوردی جز شکست و ناراحتی بازیکنان کلمبیا داشته است.

کی روش سنگین ترین شکست تاریخ کلمبیا حداقل در 43 سال گذشته را رقم زد. شکست تحقیر آمیز 6 بر یک مقابل اکوادور نتیجه  قابل قبولی نیست. وقت آن نرسیده است که جسرون، رئیس فدراسیون فوتبال تصمیم قاطعی در این زمینه بگیرد.

تیم ملی کلمبیا اکنون با 4 امتیاز در رده هفتم جدول 10 تیمی مسابقاا انتخابی جام جهانی 2022 در منطقه آمریکای جنوبی قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.