تارتار: هواداران پرسپولیس توقع دارند به تیم خودم خیانت کنم؟

0 18

سرمربی تیم فوتبال پیکان معتقد است تیمش به حجت حق‌وردی به عنوان یک مدافع وسط نیاز داشت و به همین دلیل رضایت حضور او در پرسپولیس را صادر نکرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، مهدی تارتار درباره دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان اظهار کرد: در دیدار برابر صنعت نفت مستحق باخت نبودیم و اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم، می‌توانستیم برنده بازی باشیم. اصلی ترین دلیلی باخت ما، به نبود شناخت کافی من نسبت به تیمان برمی‌گردد. ما دیر اضافه شدیم و در برخی پست‌ها دچار مشکل بودیم که در پست دفاع وسط و مهاجم دو بازیکن خوب جذب کردیم. امیدوارم در بازی‌های آینده طوری کار کنیم که با برد روحیه بهتر بگیریم.

وی افزود: ما توانستیم نفرت مد نظرمان را جذب کنیم. چون زمان کافی نداشتیم. در همان زمان کوتاه هم باشگاه برخی نفرات مد نظر ما را جذب کرد و راضی هستیم.

تارتار درباره حضور شاهین طاهرخانی در پیکان و اینکه چرا این باشگاه رضایت نامه حجت حق‌وردی را برای حضور در پرسپولیس صادر نکرد، هم گفت: واقعا تاسف می‌خورم به حال افرادی که ما را بد قضاوت می‌کنند. برخی انتظار داشتند ما بازیکن خودمان را به پرسپولیس بدهیم. پرسپولیس برای من عزیز است و همیشه گفته‌ام وقتی تیم ندارم تیم اول من پرسپولیس است ولی وقتی تیم دارم، نسبت به تیمی که در آن فعالیت می‌کنم تعصب دارم. آیا توقع دارند مربی تیم پرسپولیس به این تیم خیانت کند که الان چنین توقعی از من دارند؟

او ادامه داد: وقتی که به پیکان آمدم گفتم مدافع وسط جذب کنید که در روز آخر اتفاق افتاد. حجت حق‌وردی بازیکن با تجربه‌ای است و من به او گفته بودم اگر مدافع وسط خوبی جذب کنیم رضایت‌نامه‌اش را می‌دهیم. ما به او نیاز داشتیم چون تنها مدافع وسط با تجربه تیم ماست. متاسفانه تعداد اندکی هستند که ما را خوب قضاوت نمی‌کنند. من نمی‌توانم به پیکان خیانت کنم. پولی که به زندگی خود می‌برم باید حلال باشد. از پرسپولیس چیزهای زیادی به دست آوردم اما در مکتب پرسپولیس و حتی پاس یاد گرفتیم به تیمی که در آن کار می‌کنیم وفادار باشیم.

وی در ادامه درباره پیکان گفت: با توجه به اینکه دیر اضافه شدیم و ٨٠ درصد تیم بسته شده بود، به باشگاه قول دادم طوری کار کنم که تیم دغدغه سقوط نداشته باشد. ما از خودمان انتظار داریم جایگاه به مراتب بهتری نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.