گل محمدی: پرسپولیس از لحاظ مالی و شخصیتی ضربه خورد

0 6

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای قهرمانی نباید امتیاز بازی های خانگی را از دست بدهیم.به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل محمدی در نشست خبری قبل از بازی با صنعت نفت اظهار داشت: هفته دوم لیگ برتر است. با توجه به اینکه در هفته اول نتوانستیم امتیازهای کامل را بگیریم، شروع فصل خیلی برای قهرمانی مهم است و فردا برای ما بازی خیلی مهمی است.

وی افزود: این سه امتیاز برای ما ارزشمند است. باید برای کسب آن تلاش کنیم و تمرکز داشته باشیم. نباید امتیاز بازی های خانگی را از دست بدهیم. مقابل تیم خوبی بازی داریم که با وجود نداشتن 5،6 بازیکن در هفته اول به برد رسید.  صنعت نفت قطعا تیم خوبی دارد.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: بازی شان را مقابل پیکان دیدم وبه آقا سیروس برای تشکیل این تیم خوب تبریک می گویم.

وی افزود: باید خیلی دونده ظاهر شویم. روز سختی داریم، باید بتوانیم فضاهای خوبی را از حریف بگیریم، زیرا صنعت نفت تیمی تکنیکی است. باید نزدیک و پرفشار بازی کنیم تا به حریف اجازه استفاده از فضاها را ندهیم.

گل محمدی اضافه کرد: کسب 3 امتیاز مقابل صنعت نفت برای ما خیلی مهم است. 8-7 ماهی است که حسرت حضور طرفداران را در ورزشگاه می‌خوریم. بازی‌های خانگی هم بدون حضور هواداران در ورزشگاه با دیدارهای خارج از خانه فرقی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: بخش بزرگ و قدرت پرسپولیس به حاضر شدن طرفداران ما در ورزشگاه برمی‌گردد. پرسپولیس پرهوادارترین تیم آسیا است و غیبت آنها برای ما ضرر زیادی دارد. با این وجود برای شادی دل هواداران تکرار قهرمانی و محافظت از این عنوان کار سختی داریم. برای کسب قهرمانی تمام تلاش خود را می‌کنیم.

وی درباره فشردگی رقابت‌ها برای پرسپولیس توضیح داد: بازی خیلی مهمی را 29 آذر پیش رو داریم و قبل از آن هم باید 5 دیدار را انجام دهیم. تمام برنامه ریزی تمرینی و مسابقه‌ای ما باید به شکلی باشد که بازیکنان از نظر بدنی و روحی آماده باشند و بتوانند در فینال آسیا بازی خوبی انجام دهند. کسب نتایج خوب قبل از این مسابقه هم از لحاظ روحی و هماهنگی تیمی خیلی مهم و تاثیرگذار است.

گل محمدی افزود: نفرات ملی پوش خود را هم پس از دیدار با بوسنی یکی دو روز استراحت دادیم و آنها هم مقابل صنعت نفت حضور دارند، تمرینات خوبی هم داشتیم و ان‌شاءالله بتوانیم دیدار خوبی انجام بدهیم.

وی درباره جذب نشدن مدافعان مدنظرش خاطرنشان کرد: خیلی دوست داشتیم مدافع دیگری را هم جذب کنیم، 6-5 گزینه هم داشتیم اما همه این نفرات با تیم‌های خود قرارداد داشتند، گله‌ای هم از باشگاه های  دیگر و سرمربیانشان نداریم، زیرا روی بازیکنان خود حساب کرده بودند. جذب نشدن بازیکن ممکن است در آینده برای ما سختی‌هایی داشته باشد، اما با نفرات جوان و مدافعان فعلی خود هم کارهای بزرگی انجام داده‌ایم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: برخی نفرات مدنظر ما بودند اما جذب آنها را از دست دادیم، برخی مسائل مانند شأن و شخصیت باشگاه را هم باید در نظر می‌گرفتیم. تعدادی از این بازیکنان خواستار قرار گرفتن بندهایی در قراردادهایشان بودند که برای باشگاه پرسپولیس امکان پذیر نبود، و منافع ما را به خطر می‌انداخت. درست نبود چنین بندهایی در قرارداد باشد. به این تیم امیدوار هستم و اگر به بازیکنان جوان اعتماد کنیم، با وجود کارهای سخت بازیکنان ما نشان دادند حرف‌های زیادی در روزهای سخت برای گفتن دارند.

گل محمدی اضافه کرد: پس از حضور ما در فینال آسیا اتفاق‌های زیادی رقم خورد که این حجم از مشکلات برای تیمی که به فینال لیگ قهرمانان صعود کرده غیرطبیعی است. هنوز دلیل این موضوع را نمی‌دانم، اما پرسپولیس از لحاظ مالی و شخصیتی ضربات زیادی خورد.

وی افزود: امیدوارم با حضور جعفر سمیعی در باشگاه و تلاش‌های وی برای این که این مشکلات یکی یکی برطرف شود اتفاقات خوبی بیفتد. باید به وی زمان و فرصت بدهیم. از بازیکنان هم به دلیل صبر و شکیبایی که تاکنون داشتند تشکر می‌کنم. آنها مشکلات زیادی را تحمل کردند و اگر هم سکوت کردند و حرفی نزدند به خاطر منافع باشگاه بوده و نمی‌خواستند آرامش تیم قبل از فینال آسیا بهم بخورد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: امیدوارم باشگاه هم برخورد خوبی با بازیکنان داشته و جواب خوبی نسبت به صبر و تحمل آنها بدهد.

گل محمدی در باره اینکه آیا بهتر نبود مهدی تارتار شرایط حضور مدافع پیکان را در پرسپولیس فراهم کند، گفت: ما گزینه‌هایی داشتیم، اما امکان جذب آنها با توجه به قراردادشان سخت بود. من از بازیکن یا باشگاه‌های دیگر گلایه ندارم و نمی‌توانم چنین حسی به این عزیزان داشته باشم.

وی در مورد آخرین وضعیت بشار رسن برای دیدار با صنعت نفت گفت: وی پس از بازی‌های ملی عراق از لحاظ فیزیکی خسته بود، ضمن اینکه ضربه‌ای به پای این بازیکن خورده بود که یکی دو روز فیزیوتراپی و نرم‌دوی کرد. امروز تمرین مهمی برگزار می‌شود و باید ببینیم وضعیت این بازیکن تا فردا چگونه می‌شود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره شرایط آرمان رمضانی توضیح داد: وی تاکنون با توجه به شرایطی که وجود داشته ثابت بازی نکرده و در دیدارهایی که به عنوان ذخیره به زمین رفته عملکرد خوبی داشته، باز هم می‌گویم باید به بازیکنان خود اعتماد داشته و شرایط بهتری را برای آنها رقم بزنیم. باید به آنها فرصت بیشتری بدهیم تا شایستگی‌های خود را ثابت کنند.

گل محمدی درباره دلیل  جدایی امیر روستایی از پرسپولیس اظهار داشت: وی بازیکن جوانی است اما متاسفانه فرصت کمی برای اثبات شایستگی‌هایش داشت. شاید روستایی با توجه به اینکه فرصتی به وی داده نشد، بازیکن تاثیرگذاری برای ما نبود اما در تیمی مثل پیکان فرصت بیشتری برای بازی به دست می‌آورد. امیدوارم با قدرت برای پیکان بازی کند و با توجه به اینکه امیر روستایی را قرضی به پیکان دادیم سال بعد با قدرت به تیم ما برگردد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.