پرسپولیس 1 – 0 صنعت نفت آبادان سه امتیاز بارانی برای جام پنجم +گزارش تصویری

0 25

تیم فوتبال پرسپولیس در دومین هفته از لیگ برتر بیستم مقابل صنفت نفت آبادان در ورزشگاه آزادی صف آرایی کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، دیدار تیم های پرسپولیس- صنعت نفت از ساعت 16:20 آغاز شد که با گزارش آن همراه خواهید بود:

هفته دوم لیگ برتر بیستم، شنبه 1399/9/1

ورزشگاه: آزادی

داور:محمدرضا اکبریان 

کمک ها:محمد راهی – مهدی سیفی – روح الله شریفی

 

اخطار:

  • پرسپولیس:
  • صنعت نفت:مطلق زاده(40)

اخراج:یحیی گل محمدی (دقیقه 3+90)

ترکیب پرسپولیس:حامد لک، محمد حسین کنعانی زادگان، سیدجلال حسینی، سعید آقایی، مهدی شیری، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، احسان پهلوان(دقیقه 88 آرمان رمضانی)، مهدی عبدی(دقیقه 74 علی شجاعی) و وحید امیری/ سرمربی : یحیی گل محمدی

صنعت نفت آبادان:فرزین‌گروسیان، حسین‌ساکی، محمد طیبی، محمد اهل‌شاخه، عبدالله ناصری، حکیم‌نصاری(دقیقه 57 محمدرضا غبیشاوی)، محمودمطلق‌زاده، حسن بیت سعید، مهدی زبیدی(دقیقه 57 احمد شریعت زاده)، طالب ریکانی و خالقی فر(دقیقه 73 علی آل کثیر)/ سرمربی : سیروس پورموسوی

 

لحظات حساس:

دقیقه 18:ارسال وحید امیری از شمت چپ دروازه حریف به نعمتی رسید و این بازیکن با حرکتی آکروباتیک سعی در باز کردن دروازه حریف داشت اما موفق نبود و توپ به بیرون رفت.

دقیقه 33: سانتر به روی دروازه حریف باز هم از سمت چپ  با ضربه سر وحید امیری همراه شد اما گروسیان در نهایت این موقعت را از سرخپوشان گرفت.

دقیقه 60: شوت کم جان کنعانی زادگان از پشت محوطه جریمه به بیرون رفت.

دقیقه 63: کار تیمی پرسپولیسی ها توپ را به پهلوان رساند و او نیز سعید آقایی را صاحب موقعیت کرد اما ضربه این بازیکن از بالای دروازه حریف به بیرون رفت.

 

دقیقه 86: شوت محکم طالب ریکانی از روی ضربه ایستگاهی میانه زمین از بالای دروازه پرسپولیس عبور کرد.

شرح گل:

دقیقه 41: (پرسپولیس 1 – 0 صنعت نفت): خطا به روی کنعانی زادگان در محوطه جریمه سبب شد تا داور خطای پنالتی را به نفع سرخپوشان اعلام کند. سیامک نعمتی پشت توپ اایستاد و توانست این پنالتی را تبدیل به گل کند.

 

شرح بازی:

پرسپولیس در حالی برای این بازی آماده شد که امید عالیشاه ، عیسی آل کثیر و کمال کامیابی نیا را در اختیار نداشت و یحیی گل محمدی ترجیح داد به بشار رسن نیز استراحت دهد.

در این مسابقه شاهد بازی نسبتا یک طرفه از سوی سرخپوشان بودیم. بازیکنان حملاتی را ترتیب دادند که هر یک در ضربات آخر آنطور که باید دقت به خرج ندادند و موقعیت های آنها به هدر رفت.

در نهایت این بازی با نتیجه 1 بر صفر به نفع شاگردان گل محمدی به پایان رسید تا پرسپولیس با تفاضل گل و با 4 امتیار در رده چهارم جدول قرار بگیرد و در انتظار برگزاری مسابقه پیکان- شهرخودرو باشد.

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.