یک ماه سرنوشت ساز در انتظار تیم گل‌محمدی استحیدری: پرسپولیس به خوبی صنعت نفت را مدیریت کرد

0 6

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است که سرخپوشان مقابل صنعت نفت بازی هوشمندانه‌ای انجام دادند و به خوبی بازی را مدیریت کردند.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از تسنیم، سپهر حیدری در خصوص بازی پرسپولیس مقابل صنعت نفت اظهار داشت: بازی در این شرایط و بارندگی شدیدی برای هر دو تیم خیلی سخت بود و پرسپولیس بازی هوشمندانه‌ای انجام داد. صنعت نفت یک بازی بسته را به نمایش گذاشت و عملا در نیمه اول با 10 نفر دفاع می‌کرد.

وی ادامه داد: بعد از بازی اول پرسپولیس مقابل سایپا، شاگردان گل‌محمدی همان شرایط بازی هفته اول را مقابل صنعت نفت تجربه کردند. شاگردان پورموسوی خیلی فشرده بازی کردند و پرسپولیس هم خیلی با فکر و صبور بازی کرد و توپ را خیلی خوب به چرخش در آورد.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس افزود: سرخپوشان در نیمه اول با ارسال‌هایی که داشتند به خوبی جریان بازی را عوض می‌کردند و به درستی از تمام فضاهای موجود استفاده کردند. در دقایق پایانی نیمه اول  هم روی استفاده از تاکتیک مورد نظرشان توانستند صاحب ضربه پنالتی و گل شوند.

حیدری در خصوص هجومی بازی کردن صنعت نفت در نیمه دوم تصریح کرد: طبیعی بود که صنعت نفت در نیمه دوم شیوه بازی‌اش تغییر کند و در دقایق ابتدایی نیمه دوم سعی کردن به دروازه پرسپولیس نزدیک شوند، اما رفته رفته پرسپولیس توپ و میدان را دست گرفت و بازی را مدیریت کرد. گل‌محمدی در نیمه دوم خیلی به بازیکنان فشار وارد نکرد، در صورتی که پرسپولیس می‌توانست با اختلاف 2-3 گل به برتری برسد.

وی با بیان این موضوع که پرسپولیس یک ماه سرنوشت ساز و مهم در انتظارش است خاطرنشان کرد: با توجه به حاشیه‌هایی که در این مدت در اطراف پرسپولیس بود و البته محرومیت آل کثیر و جدایی  شجاع خلیل‌زاده تیم گل‌محمدی شرایط خیلی حساسی دارد. بازیکنان خیلی باید مراقب باشند و این شرایط را به خوبی درک کنند تا نه مصدوم شوند و نه خدای نکرده کرونا بگیرند تا با آمادگی صددرصد در فینال آسیا حاضر شوند. قهرمانی آسیا حق پرسپولیس است و اگر اتفاق خاصی نیفتد این جام برای سرخپوشان خواهد بود.

بازیکن پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: پیروزی مقابل صنعت نفت را به کادر فنی و هواداران تبریک می‌گویم و امیدوارم این تیم به سلامت این یک ماه تا فینال لیگ قهرمانان آسیا را پشت سر بگذارد و همه ما شاهد قهرمانی پرسپولیس در آسیا باشیم.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.