آقایی: مقابل نساجی هم 3 امتیاز را می‌خواهیمحسینی: گل‌محمدی در حال آزمایش ترکیب فینال آسیا است

0 16

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:سرمربی تیم در تلا است که برای فینال آسیا ترکیب های مختلفی داشته باشد و این کار بسیار سختی است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سید جلال حسینی بعد از برتری پرسپولیس مقابل شهرخودرو اظهار داشت:بازی  قبل ما خیلی سخت بود ولی خدا را شکر ریکاوری خوبی داشتیم. حریف امروز ما تیم خوبی بود ولی بازی خوبی کردیم و 3 امتیاز به موقع گرفتیم.

وی افزود: ما در شرایط حساسی هستیم. سرمربی تیم در تلاش است که برای فینال آسیا ترکیب های مختلفی داشته باشد و این کار بسیار سختی است که مقابل تیم های قدرتمند لیگ آن را آزمایش کنیم اما بازیکنان همه کنار هم هستند که در آن مسابقه با شرایط خوبی به میدان برویم.

سعید آقایی دیگر مدافع پرسپولیس بعد از برتری تیمش مقابل شهرخودرو اظهار داشت: بازی خوبی انجام دادیم و مالکیت توپ و زمین در اختیار ما بود.فرصت های خوبی داشتیم که در نهایت بازی را به نفع خودمان تمام کردیم.

وی افزود: هفته آینده بازی خیلی سختی داریم و امیدوارم بتوانیم از نساجی مازندران هم 3 امتیاز لازم را بگیریم. به هر حال شرایط سخت است و بعضی مواقع ممکن است فرصت ها در طول بازی از دست برود ولی این مسائل در فوتبال طبیعی است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.