چالش جدید پرسپولیس با هافبک عراقیبشار رسن پس از فینال آسیا به ایران بازنمی‌گردد

0 10

هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس پس از دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا قصد دارد از جمع سرخپوشان جدا شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، بشار رسن هافبک عراقی تیم فوتبال پرسپولیس حدود یک ماه پیش و پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا قصد داشت از جمع سرخپوشان جدا و راهی لیگ قطر شود اما به دلیل قراردادی که با پرسپولیس داشت نتوانست به خواسته خود برسد. حالا خبر می‌رسد این هافبک عراقی پس از برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا (29 آذر ماه) از پرسپولیس جدا خواهد شد و همراه این تیم به ایران بازنخواهد گشت.

بشار رسن که پیش از شروع فصل جدید اصرار به جدایی از پرسپولیس داشت، توافق‌نامه‌ای با مهدی رسول‌پناه سرپرست وقت باشگاه امضا کرده است که طبق آن می‌تواند پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا از جمع سرخپوشان جدا شود و هیچ مانعی سد راه او نخواهد بود.

در همین زمینه جعفر سمیعی و مدیران جدید باشگاه پرسپولیس که طی روزهای گذشته به بررسی قرارداد بازیکنان پرسپولیس و تمدید قرارداد برخی از آن‌ها پرداختند، در بررسی قرارداد بشار رسن متوجه این موضوع شدند و حالا با چالشی جدید در باشگاه پرسپولیس مواجه هستند.

مدیران باشگاه پرسپولیس در همین زمینه تلاش می‌کنند تا رضایت بشار رسن برای باقی ماندن در پرسپولیس را جلب کنند اما از قرار معلوم هافبک عراقی سرخپوشان مصمم به جدایی از این تیم است و حتی توافقاتی را نیز با یک تیم قطری داشته و پس از فینال آسیا به ایران بازنخواهد گشت.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.