حمیداوی: با هماهنگی سازمان لیگ به اصفهان سفر کردیم

0 10

مالک باشگاه شهر خودرو درخواست کرد تا ایفمارک پس از پایان بازی این تیم مقابل ذوب‌آهن از تمام بازیکنان تست کرونا بگیرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از سایت رسمی باشگاه شهر خودروی خراسان، فرهاد حمیداوی با اعلام سفر تیم شهر خودرو به اصفهان گفت: با تأیید سازمان لیگ تیم را راهی اصفهان کردیم و خواهش کردیم توسط ایفمارک پس از دیدار برابر ذوب‌آهن از تمام بازیکنان تست گرفته شود.

مالک باشگاه شهر خودرو ادامه داد: نامه‌ای درباره آمادگی و برگزاری دیدار به سازمان لیگ ارسال کرده‌ایم و صحبت‌های لازم نیز با آقای مهدی انجام شد تا اعضای تیم با پرواز ساعت 12:30 امروز (شنبه) راهی اصفهان شدند.

حمیداوی هرگونه لغو بازی را جفا در حق شهر خودرو خواند و گفت: قانون برای همه یکسان است. ما تمرینات لازم برای دیدار با ذوب‌آهن را انجام دادیم و حتی بلیت گرفتیم و هتل را رزرو کردیم و در صورت عدم برگزاری متضرر می‌شویم‌.

مالک شهر خودرو ضمن آرزوی سلامتی برای بازیکنان کرونایی ذوب‌آهن تاکید کرد: بازیکنان ذوب‌آهن می‌توانند با توجه به زمان باقیمانده تست بدهند و بقیه نفرات را هم قرنطینه کنند. طبق قانون با توجه به شرایط کنونی بازیکنان غیرکرونایی ذوب‌آهن به حد نرمال می‌رسند و شرایط برگزاری وجود دارد، بنابراین از مسئولان ذوب‌آهن درخواست می‌کنیم شرایط برگزاری دیدار را فراهم کنند.

اخبار مرتبط با این خبر

اردوی ذوب‌آهن تعطیل شد

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.