پرسپولیس می‌خواهد با ذوب آهن بازی کند

0 8

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد کادر فنی این تیم خواهان بازی با ذوب آهن در هفته هفتم و پیش از حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس باید روز ۲۹ آذر در فینال لیگ قهرمانان آسیا در کشور قطر به مصاف نماینده شرق آسیا برود. نگرانی از ابتلای بازیکنان پرسپولیس به کرونا قبل از فینال باعث شد تا مسئولان باشگاه اعضای این تیم را به یک اردو بفرستند و در هتل قرنطینه کنند.

این در حالی است که پرسپولیس باید فردا یکشنبه در هفته ششم لیگ برتر در مازندران به مصاف تیم نساجی می‌رفت اما ریسک ابتلا به کرونا و سفر به استان دیگر باعث شد سازمان لیگ این بازی را لغو کند.

از سوی دیگر یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس برای حفظ آمادگی بازیکنان این تیم خواهان برگزاری بازی با ذوب آهن در هفته هفتم لیگ برتر و پیش از اعزام به قطر است.

علیرضا اشرف مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس درباره احتمال لغو بازی این تیم با ذوب آهن گفت: بستگی به شرایط دارد. کادر فنی به دنبال برگزاری این بازی است. بازی با ذوب آهن به نفع پرسپولیس است. چون دیدار با نساجی لغو شده این بازی باید برای حفظ آمادگی پرسپولیس انجام شود.

تعدادی از بازیکنان و اعضای تیم فوتبال ذوب آهن هم دچار کرونا شده‌اند و مشخص نیست در صورت تقابل پرسپولیس با این تیم، آیا پرسپولیسی‌ها هم مبتلا به کرونا می‌شوند یا خیر.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.