رحمان رضایی تا اطلاع ثانوی محروم شد

0 24

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان تا اطلاع ثانوی از همراهی تیم خود محروم شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال احکام جدید خود را اعلام کرد.

رحمان رضایی سرمربی تیم ذوب آهن به دلیل نشر اکاذیب و افترا نسبت به مقامات رسمی برگزار کننده مسابقه و داوران، با صدور قرار دستور موقت به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم است و جهت ادای پاره ای از توضیحات باید روز ۲۴ آذرماه در کمیته انضباطی حضور داشته باشد.

در دیدار تیم های سایپا تهران و نساجی مازندران در هفته سوم لیگ برتر، تیم سایپا به خاطر سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ ۶ اخطار از سوی داور، به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

تیم ذوب آهن اصفهان در دیدار برابر پیکان در هفته سوم به دلیل سوء رفتار تیمی ناشی از اخذ ۵ اخطار از سوی داور به به پرداخت ۹۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

در دیدار تیم‌های خوشه طلایی ساوه و استقلال خوزستان از لیگ دسته اول، علی کیانی بازیکن تیم استقلال تخلفاتی نظیر فحاشی رکیک و ایراد ضرب عمدی به بازیکن تیم مقابل انجام داد. وی با صدور قرار دستور موقت به استناد ماده ۱۰۰ مقررات انضباطی تا صدور رای مقتضی از همراهی تیم خود تا اطلاع ثانوی محروم است.

وحید محمدزاده بازیکن تیم ذوب آهن به دلیل اعتراض به داوری پس از اخراجش در دیدار برابر ماشین سازی به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

دیدار تیم‌های نفت مسجد سلیمان و سایپا تهران در هفته دوم لیگ برتر در حالی برگزار شد که به دلیل حضور چند تماشاگر از تیم نفت مسجد سلیمان و فحاشی به بازیکن تیم مقابل، تیم نفت مسجد سلیمان به پرداخت ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

سیدمجتبی حسینی سرمربی تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل استنکاف از اجرای حکم محرومیت به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رای قطعی است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.