هافبک استقلال تا اطلاع ثانوی اخراج!

0 60

هافبک تیم استقلال تهران با دستور سرمربی این تیم فعلا اجازه حضور در تمرینات را ندارد و در اختیار کمیته انضباطی باشگاه قرار گرفته است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در آستانه بازی تیم استقلال تهران در هفته ششم لیگ برتر فوتبال برابر شهرخودرو مشهد این تیم با اتفاق عجیبی رو به رو شده است. فرشید اسماعیلی که به تازگی پس از رهایی از مصدومیت در تمرینات گروهی شرکت می‌کند در پایان جلسه تمرینی روز گذشته به احمد مددی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه اعتراض کرد که این اعتراض در حضور چند بازیکن و کادرفنی رخ داد.

اسماعیلی که به دلیل بندهای قراردادش با باشگاه عصبانی بود به صورت نامناسبی اعتراض خود را به مددی منتقل کرد که این موضوع در حضور محمود فکری موجب شد تا سرمربی باشگاه او را در اختیار کمیته انضباطی قرار بدهد و تا اطلاع ثانوی از حضور در تمرینات محروم شود. موضوع کسر قرارداد بازیکنان استقلال پیش از آغاز فصل جدید یکی از اتفاقاتی بود که اغلب بازیکنان این تیم را دچار دردسر کرد اما واکنش اسماعیلی به گونه‌ای بوده که در حال حاضر با نظر فکری او از تمرینات تیم کنار گذاشته شده‌است.

قرار بود اسماعیلی فردا در جلسه کمیته انضباطی شرکت کند تا وضعیتش پیش از دیدار مقابل شهرخودرو مشهد مورد بررسی قرار بگیرد. اما شنیده می‌شود که مسئولان این باشگاه تصمیم گرفته اند جلسه کمیته انضباطی این بازیکن فعلا برگزار نشده و طی هفته آینده در خصوص وی تصمیم گیری شود.اسماعیلی به دلیل درخواست باشگاه برای کسر رقم قرارداد خود با مددی به اختلاف خورده است.

انتهای پیام/

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.