سازمان لیگ و برخی باشگاه‌ها کم‌لطفی کردندعربشاهی: پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود

0 10

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت که این تیم شنبه آینده با شکست حریف شرقی‌اش به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا خواهد کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، ضیا عربشاهی در گفت‌ و گو با تسنیم درباره شرایط پرسپولیس پیش از فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: همه باشگاه‌های ما می‌دانند که پرسپولیس به عنوان نماینده فوتبال ایران باید در فینال آسیا بازی کند و باید به این تیم به چشم نماینده ایران نگاه کنیم. سازمان لیگ و باشگاه‌هایی مثل نساجی می‌توانستند همکاری بیشتری داشته باشند و یک مقدار کم‌لطفی کردند. نساجی با برگزاری بازی‌ مقابل پرسپولیس در تهران مخالفت کرد و سازمان لیگ به عنوان برگزارکننده مسابقات می‌توانست این بازی را در تهران برگزار کند و بازی برگشت را در قائمشهر تا به این شکل بازیکنان پرسپولیس از شرایط مسابقه دور نمی‌شدند.

وی ادامه داد: پرسپولیس باید در غیاب 4 بازیکن در فینال بازی کند و بازیکنان جایگزین می‌توانستند در صورت برگزاری دیدار با نساجی و ذوب‌آهن با حضور در ترکیب پرسپولیس اعتماد به نفس و با سایر بازیکنان هماهنگی بیشتری پیدا کنند.  پرسپولیس در فاز هجومی با مشکلاتی مواجه بود و آرمان رمضانی و مهدی عبدی می‌توانستند با بیشتر بازی کردن کنار هم محک جدی‌تری برای فینال بخورند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: با لغو دو بازی، پرسپولیس تا حدودی از نظر کار تیمی و تاکتیکی لطمه خورد و اگر همکاری بیشتری با این تیم صورت می‌گرفت، سرخپوشان از نظر کار تیمی در شرایط بهتری قرار می‌گرفتند.  اینجا تنها مسئله پرسپولیس نیست بلکه بحث آبروی فوتبال ایران است. اگر در فینال نتیجه نگیریم حیثیت فوتبال ایران زیر سوال می‌رود.

عربشاهی خاطرنشان کرد: شرایط در حال حاضر برای پرسپولیس سخت است و همه باید از نماینده کشورمان حمایت کنیم. نباید برای هیچ‌کس رنگ مطرح باشد و باید همه دست به دست هم دهیم تا با انرژی مثبت روحیه و انگیزه تیم را بالا ببریم. قهرمانی در آسیا سخت است ولی دور از دسترس نیست چون بچه‌های ما همیشه ثابت کرده‌اند که می‌توانند با غیرت ایرانی از حیثیت فوتبال ما دفاع کنند.  نفراتی که در اردوی پرسپولیس حضور دارند چیزی از غایبان این تیم کم ندارند و می‌توانند تفکرات گل‌محمدی را برای موفقیت در فینال پیاده و با هماهنگی و تلاش بیشتر کمبودها در دفاع و حمله را پر کنند. بهترین فرصت است که مهدی عبدی و رمضانی خودشان را در فینال نشان دهند. قول می‌دهم که با همت و تلاش بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس قهرمان آسیا می‌شود و تیم با جام به ایران برمی‌گردد.

وی در پاسخ به این سوال که بین ویسل‌کوبه و اولسان هیوندای کدام یک حریف بهتری برای پرسپولیس در فینال خواهد بود؟ گفت: پیش از اینکه این دو تیم به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان صعود کنند هم من گفته بودم که برای پرسپولیس فرقی نمی‌کند در فینال با کدام تیم بازی کند. شاگردان گل‌محمدی باید با یک فوتبال حساب‌شده، حرفه‌ای و منطقی قهرمان آسیا شوند.  سرخپوشان شخصیت قهرمانی را دارند. پیش از شروع دور برگشت لیگ قهرمانان پرسپولیس یک امتیاز کسب کرده بود و هیچ‌کس انتظار نداشت که این تیم به فینال برسد. در حال حاضر هم می‌گویم که این تیم قهرمان می‌شود. هدف‌ پرسپولیس قهرمانی است و فرقی نمی‌کند حریف‌اش کره‌ای باشد یا ژاپنی.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.