سایت عراقی: بشار رسن برگ برنده پرسپولیس برای قهرمانی در آسیا

0 46

سایت المدی عراق در گزارشی به ستایش از بشار رسن پرداخت و از او به عنوان برگ برنده سرخ پوشان برای قهرمانی در آسیا سخن به میان آورد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرده است و باید روز شنبه با اولسان کره جنوبی بازی کند تا تکلیف تیم قهرمان مشخص شود.

بشار رسن یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیر گذار پرسپولیس بوده است که نقش بسزایی در این موفقیت تیم داشته است.

سایت المدی عراق در گزارشی در ستایش از بشار نوشت:بشار به دنبال یک جام معتبر آسیایی با پرسپولیس است. او در سال ۲۰۱۸ هم توانست با تیم ایرانی به فینال راه پیدا کند اما از بالا بردن جام بازماند.بشار در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا عملکرد درخشانی در پرسپولیس داشته است. او هم در مرحله گروهی و هم در بازی های حذفی از بهترین ها بود.

در ادامه این گزارش آمده است: بشار رسن در نظرسنجی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای انتخاب بهترین هافبک لیگ قهرمانان آسیا در غرب انجام داد عنوان نخست را به دست آورد. او با پیشنهاد نجومی دو ساله یک تیم قطری هم مواجه شد اما در نهایت در پرسپولیس باقی ماند. رسن یکی از سلاح های مهم یحیی گل محمدی برای قهرمانی در آسیا است. سرمربی پرسپولیس باتوجه به سرعت و تکنیک بشار حساب ویژه ای روی او باز کرده است. سرمربی پرسپولیس امیدوار است که بشار بتواند جای خالی وحید امیری و احسان پهلوان را که محروم هستند پر کند.

در پایان آمده است: درخشش بشار رسن در پرسپولیس باعث شده است تا کاتانچ سرمربی تیم ملی فوتبال عراق هم این بازیکن را دعوت کند و حساب ویژه ای روی او داشته باشد. بشار در حال حاضر بهترین لژیونر فوتبال عراق است و این شانس را دارد که حتی عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را به دست آورد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.