آخرین جزئیات حضور تماشاگران در فینال آسیا/ماکت هواداران پرسپولیس به ورزشگاه رسید

0 17

۱۰ هزار تماشاگر می‌توانند بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه تماشا کنند که هزار بلیت به هواداران پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی (هر تیم ۵۰۰ بلیت) اختصاص دارد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، پس از خبر حضور تماشاگران در فینال لیگ قهرمانان آسیا، عصر امروز (چهارشنبه) جزئیاتی از حضور تماشاگران در استادیوم مشخص شد.

طبق آخرین جزئیات بررسی شده، قرار است ۱۰ هزار تماشاگر در استادیوم حاضر شوند که هزار بلیت به هواداران پرسپولیس و اولسان هیوندای کره جنوبی (هر تیم ۵۰۰ بلیت) اختصاص دارد. همچنین ۹ هزار بلیت دیگر نیز برای ساکنان غیر ایرانی و غیر کره‌ای خواهد بود تا فرصت تماشای فینال لیگ قهرمانان آسیا را داشته باشند. البته طبق آخرین خبر به دلیل کمبود وقت، فقط ۱۵۰ ایرانی پیش از موعد اعلام شده موفق به ثبت نام شده‌اند.

تمام ۱۰ هزار تماشاگری که وارد استادیوم خواهند شد، باید تست کوئید 19 را انجام دهند و در صورت پاسخ منفی کرونا، حق حضور در استادیوم را خواهند داشت. قرار است ۱۰ هزار ماکت هواداران دو تیم هم روی صندلی‌ها قرار بگیرد که پیش از این فراخوان آن از سوی AFC اعلام شده بود و هواداران ایرانی و کره‌ای تصاویر خود را برای حضور در استادیوم ارسال کرده‌اند.

** ماکت هواداران پرسپولیس به استادیوم رسید

ماکت 5 هزار هوادار که قرار است در روز فینال لیگ قهرمانان آسیا در استادیوم الجنوب قرار می‌گیرد، به استادیوم رسید تا مراحل نصب آن روی سکوها انجام شود. در این میان ماکت گروهی از هواداران پرسپولیس هم در این میان حضور دارد.

فینال لیگ قهرمانان آسیا شنبه هفته آینده در استادیوم الجنوب برگزار می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.