سیستم خودمان را تغییر نمی‌دهیمسرمربی اولسان: پرسپولیس منظم بازی می‌کند و قدرت بالایی دارد

0 11

سرمربی اولسان در نشست خبری پیش از فینال آسیا مقابل پرسپولیس به تمجید از تیم ایرانی پرداخت و از شرایط و وضعیت بازیکنانش سخن گفت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، کیم دو هونگ، سرمربی اولسان هیوندای کره جنوبی در نشست خبری پیش از فینال آسیا مقابل پرسپولیس گفت:ما به بازیکنانم که به فینال آسیا رسیدند افتخار می‌کنم. تمام تلاشم را می‌کنم تا با قلبی خوشحال به سمت پیروزی حرکت کنم. تا نیمه نهایی ما عملکردی عالی از خود به جا گذاشتیم. اکنون باید با پرسپولیس قوی‌ترین تیم غرب آسیا رقابت کنیم.

وی ادامه داد: پیش از باز فینال ما زمان داشتیم تا استراحت کنیم و با خوشحالی به تمریناتمان ادامه دهیم. ما به خوبی خود را آماده کردیم و وقت را اصلا از دست ندادیم. پرسپولیس نشان داده که چقدر منظم و قدرتمند است. بازی فینال، آخرین بازی ما در لیگ قهرمانان آسیاست و بسیار مهم است که به جای تحمل بار، بازی خودمان را انجام دهیم و از آن لذت ببریم.

سرمربی اولسان در خصوص خط تهاجمی خود گفت: اگر بتوانیم تا خط تهاجمی تمرکز خود را حفظ کنیم، گل به ثمر خواهد رسید. ما باید شیوه‌های مختلفی در خط تهاجمی خود به کار گیریم.

او درباره قطر و میزبانی لیگ قهرمانان آسیا گفت: این کشور به خوبی آماده بود. از آنها برای اینکه جو خوبی تشکیل دادند تشکر می کنیم. قرنطینه سخت است ولی بازیکنان ما توانستند با شادی و لحظات خوش بر آن فائق آیند. در اینجا رقابتی برگزار شد که به نظرم می‌تواند جام جهانی را نیز به خوبی برگزار کند.

کیم دو هونگ اظهار داشت: من پیشتر با هدایت جئونبوک در اینجا حاضر بودم. این تجربه می‌تواند به من کمک کند. به عنوان مربی این تیم به یاد دارم که چگونه بازیکنان از ابتدای مسابقات با هم دوستی و رقابت را گذراندند. رفتار آنها تا فینال فوق العاده بود و آنها قلبی خوشحال و مهربان دارند.

وی ادامه داد: شیوه بازی ما تغییر نکرده است. من به این بازیکنان اعتقاد دارم و مهم نیست ما در چه بازی قرار داریم و چقدر یک بازی می‌تواند اهمیت داشته باشد. ما در این رقابت بسیار سخت تلاش کردیم و خودمان را آماده کردیم تا بتوانیم بازی خودمان را تا انتها به اجرا گذاریم. من معتقدم که ما می‌توانیم قهرمان شویم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.