وقتی می‌بازیم صدای خیلی ها درمی‌آیدپیروانی: مهدی شیری از همه بیشتر ناراحت است

0 17

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نظر دادن بزرگانی مانند ژاوی، اینیستا و اینفانتینو درباره پرسپولیس نشان دهنده بزرگی ما است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، افشین پیروانی درباره شکست دو بر یک تیم فوتبال پرسپولیس ایران مقابل اولسان هیوندای کره جنوبی در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: روز گذشته اتفاق خوبی برای تیم ما رقم نخورد. در مصاحبه‌های قبلی‌ام هم گفتم تقابل پرسپولیس با تیم‌هایی مانند پاختاکور، النصر و السد که آنها را شکست دادیم نابرابر بود. در فینال هم با قهرمان شرق آسیا بازی کردیم.

وی ادامه داد: بازی سختی داشتیم اما حق مان نبود بازنده شویم. در فوتبال همیشه اتفاق‌های خاصی رخ می‌دهد که روز گذشته گریبانگیر ما شد. در این بازی هم حق به حقدار نرسید زیرا لیاقت قهرمانی را داشتیم. در این جنگ نابرابر برخی بازیکنان مان محروم بودند و تعدادی از نفرات هم از ما جدا شده بودند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس اضافه کرد: در نهایت فکر می‌کنم همین که در سه سال اخیر دو بار به فینال صعود کردیم و برخی از بزرگان فوتبال مثل ژاوی، اینیستا و اینفانتینو درباره پرسپولیس نظر می‌دهند، از بزرگی تیم ما است. هواداران ناراحت هستند و از انها عذرخواهی می‌کنم. فوتبال برد و باخت دارد اما روز گذشته فوتبال روی خوب خودش را به ما نشان نداد.

پیروانی افزود:  به بچه ها گفتم سرتان را بالا بگیرد زیرا روزهای بزرگی را پیش رو داریم و آدم های بزرگی هستید که توانستید این روزها را برای هواداران میلیونی مان رقم بزنید.

وی درباره فشار خیلی ها به مهدی شیری پس از دیدار روز گذشته عنوان کرد: همه ما هم مثل طرفداران ناراحت هستیم اما مطمئن باشید مهدی شیری از همه بیشتر ناراحت است. بیاییم به وی کمک کنیم زیرا باخت هم مانند برد برای همه است. مطمئن باشید در آن لحظه هم اتفاقی افتاد که شیری به هیج وجه دلش نمی‌خواست چنین موضوعی پیش بیاید.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: تیم پرسپولیس باخته است. می دانم خیلی سخت است اما از هواداران عزیزمان می‌خواهم به تیم‌شان افتخار کنند زیرا پرسپولیس آنقدر بزرگ است که وقتی می‌بازد برخی ها صدای شان در‌می‌آید. تا وقتی تیم برنده است و خیلی مواقع هم تیم پرسپولیس پیروز است، خیلی ها اظهار نظر نمی‌کنند اما وقتی بازنده می‌شود اظهار نظر می کنند.

پیروانی ادامه داد: خیلی‌ها  آرزوی شان است در جایگاه پرسپولیس باشند اما وقتی تیم ما می‌بازد به پرسپولیس و بازیکنانش حمله می‌کنند. هواداران هوشیار باشند و بدانند که برای رسیدن به این جایگاه با تمام وجود تلاش کردیم. اطمینان داشته باشند پرچم پرسپولیس افتادنی نیست و با بودن هواداران عزیز و عاشق همیشه بالا می‌ماند.

وی درباره جدایی بشار رسن عنوان کرد: من نباید درباره این موضوع جوابگو باشم زیرا متاسفانه تصمیمی گرفته شده که کادرفنی، خودم و بازیکنان در جریانش نبودند. افرادی که چنین تصمیم بد و غیرمنطقی را گرفتند باید جواب بدهند. مگر می شود بازیکن تحت قرارداد باشگاه ناگهان جدا شود؟ از این اتفاق ها در فوتبال ایران زیاد می‌افتد.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت و گو با اخبار ورزشی توضیح داد: ببینید تیم ما چه بود و چه کرد؟ در چه شرایطی در سه سال اخیر دو بار فینالیست شد؟ از همه لحاظ به جز غیرت، تعصب و عشق به پیراهن و هوادار تیم‌های رقیب از ما بالاتر هستند. ولی بچه ها نشان دادند عشق و تعصب دارند. ممنون آنها هستیم و به بازیکنان خسته نباشید می گویم. هواداران هم بدانند ناراحتی ما به خاطر آنها است. ان شالله اتفاق های خوب و پنجمین قهرمانی هم امسال رقم می‌خورد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.