سپاهان 2 – مس رفسنجان یک برتری شاگردان نویدکیا در دیداری جنجالی

0 16

تیم فوتبال سپاهان موفق شد در اولین بازی هفته هشتم با نتیجه ۲ بر یک مس رفسنجان را شکست دهد.

به گزارش پرسپولیس نیور، در اولین دیدار هفته هشتم لیگ برتر دو تیم فوتبال مس رفسنجان و سپاهان از ساعت ۱۵ در ورزشگاه شهدای رفسنجان رفتند که این دیدار در پایان با برتری ۲ بر یک شاگردان محروم نویدکیا به اتمام رسید تا زردپوشان موقتا به رده دوم جدول لیگ برتر صعود کنند.

در این دیدار پرحاشیه ابتدا محمد قاضی در دقیقه ۷ دروازه سپاهان را باز کرد و سپس زردپوشان در دقیقه ۳+۴۵ توسط سجاد شهباززاده به گل رسیدند. در دقیقه ۷۶ محمدرضا حسینی روی پاس سروش رفیعی گل دوم سپاهان را به ثمر رساند تا تیمش برنده این دیدار لقب بگیرد.

این دیدار که با حواشی زیادی همراه بود، شکایت دو تیم از داوری را همراه داشت. در یکی از صحنه‌های جنجال برانگیز این دیدار در نیمه نخست، محمد نژادمهدی با پاسی بلند توپ را به پیام نیازمند پاس داد که جلوتر بودن دروازه‌بان سپاهان باعث شد که توپ در آستانه وارد شدن به دروازه خالی باشد که نیازمند با شیرجه‌ای بلند توپ را از روی خط دروازه بیرون ‌کشید و مس را صاحب یک ضربه آزاد غیرمستقیم در محوطه جریمه سپاهان کرد. ضربه آزاد بازیکنان مس ابتدا به دیوار دفاعی سپاهان و سپس به دست یکی از بازیکنان این تیم برخورد کرد و مقابل مهرداد رضایی قرار گرفت تا هافبک تیم رفسنجانی، دروازه سپاهان را باز کند و تیمش را ۲ بر صفر پیش بیاندازد.

قبول کردن این گل، اعتراض فراوان نیمکت سپاهان و به خصوص علیرضا مرزبان را به همراه داشت و همین سبب شد، مرجان‌زاده، داور این دیدار مجبور به مشورت با هر دو کمک خود شود و پس از وقفه‌ای طولانی در این دیدار، داور گل دوم مس را نپذیرفت و خطای هند اعلام کرد. بازگشت داور از تصمیمش این بار خشم کادر فنی میزبان را در پی داشت و در نتیجه اعتراض مربیان مس، مجتبی سرآسیایی، دستیار محمد ربیعی از روی نیمکت اخراج شد.

سپاهان با این پیروزی، ۱۳ امتیازی شد و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به گل‌گهر موقتا به رده دوم صعود کرد. مس رفسنجان نیز با ۸ امتیاز در رده دوازدهم باقی ماند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.