آلومینوم 2 – شهرخودرو 2حرکت غیرحرفه‌ای عضو کادر فنی شهرخودرو

0 16

دو تیم فوتبال آلومینیوم اراک و شهرخودرو به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند که در دقایق آخر این دیدار حرکت عجیب و غیراخلاقی یکی از اعضای کادر فنی نماینده فوتبال مشهد منجر به اخراجش شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، در آخرین دیدار روز چهارشنبه ودر چارچوب هفته هشتم دو تیم فوتبال شهرخودرو و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۵:۵۵ به مصاف هم رفتند که تلاش شاگردان رحمتی و خطیبی برای پیروزی کافی نبود و دو تیم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند تا تیم مشهدی باز هم در بحران باقی بماند.

سعید باقرپسند در دقیقه ۱۱ و سیدمهدی حسینی در دقیقه ۲۹ برای آلومینیوم گلزنی کردند و اکبر صادقی در دقیقه ۱۹ و حسین مهربان در دقیقه ۵۷ برای میزبان گلزنی کردند. همچنین سعید صادقی در دقیقه ۴۴ و با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا شهرخودرو یک نیمه را ۱۰ نفره به کار خود ادامه دهد.

این دیدار به علت نبودن آمبولانس در ورزشگاه امام رضا(ع)، با ۱۰ دقیقه تاخیر آغاز شد.

همچنین یکی از اعضای کادر فنی شهرخودرو در لحظات پایانی دیدار این تیم برابر آلومینیوم دست به بی‌اخلاقی و کاری غیرحرفه‌ای زد که داور را مجاب کرد او را از روی نیمکت اخراج کند. در حالی که بازیکنان آلومینیوم در حال تدارک ضد حمله‌ای برای نزدیک شدن به دروازه شهرخودرو بودند تا گل پیروزی را به ثمر برسانند، یکی از اعضای کادر فنی شهرخودرو با شوت کردن توپی به داخل زمین مانع از حمله شاگردان خطیبی شد و داور را مجاب کرد تا بازی را نگه دارد و حمله بازیکنان شهرخودرو را متوقف کند. این کار با عصبانیت کادر فنی آلومینیوم همراه شد و داور این عضو کادر فنی شهرخودرو یعنی اصغر قربانعلی‌پور را از روی نیمکت اخراج کرد.

آلومینیوم با این تساوی و حفظ روند شکست‌ناپذیری خود در ۶ هفته اخیر، ۱۰ امتیازی شد و در رده هفتم قرار گرفت و شهرخودرو با ۸ امتیاز موقتا به رده سیزدهم صعود کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.