هنوز حسرت فینال لیگ قهرمانان را می‌خورمگل محمدی: بشار را خیلی راحت از دست دادیم

0 22

سرمربی پرسپولیس گفت: هنوز حسرت بازی فینال را می‌خورم و فراموش کردنش برای من سخت است اما به هر حال شکست خوردیم و نتوانستیم قهرمان شویم.

به گزارش پرسپولیس نیوز، یحیی گل محمدی در کنفرانس خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نساجی (معوقه از هفته پنجم لیگ برتر) اظهار کرد به خانواده داغدار هوادار یاسوجی‌مان تسلیت می‌گویم که متاسفانه اتفاق بدی برایش افتاد و همه ما را ناراحت کرد. به خانواده محترمش تسلیت می‌گویم و برای همه هواداران‌مان آرزوی سلامتی دارم. بعد از لیگ قهرمانان و نایب قهرمانی‌ یک مقدار از نظر روحی و روانی تحت فشار هستیم و هنوز خودم حسرت بازی فینال را می‌خورم و فراموش کردنش برای من سخت است اما در هر صورت نتوانستیم قهرمان شویم.

او ادامه داد: از آن روز به بعد سعی کردم با بازیکنان صحبت کنم و تمریناتمان را با نشاط دنبال کنیم اما به هر حال فراموش کردن آن بازی برای بازیکنان یک مقدار سخت است چرا که می‌توانستیم قهرمان شویم و اتفاقات زیادی افتاد و تصمیمات زیادی علیه تیم گرفته شد که در نهایت باعث شد آن تمرکز و شادابی را نداشته باشیم. لغو بازی‌ها و جدایی بازیکنان باعث این باخت شد و حیف شد چرا که می‌توانستیم قهرمان شویم اما این اتفاق نیفتاد.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه “سعی کردیم تمریناتی را که برای بازی با نساجی لازم است انجام دهیم،” گفت: با تیم خوبی بازی داریم چرا که آن‌ها لیگ را خیلی خوب شروع کردند اما این اواخر متاسفانه نتایج خوبی نگرفتند. خوشحالم در جمع مردم خوب قائم شهر هستم. من از اینجا خاطرات خوبی داشتم و نسبت به مردم خوب قائم‌شهر احترام قائل هستم و حس خوبی به این شهر دارم.

او درباره کیفیت زمین گفت: به هر حال کیفیت زمین چمن ورزشگاه به شکلی نیست که دو تیم بتوانند از لحاظ فنی توانایی‌های خودشان را به نمایش بگذارند و بازی به اتفاقات آن بستگی خواهد داشت و برای هر دو تیم سخت خواهد شد. ما انگیزه خوبی داریم تا لیگ را پر قدرت شروع کنیم و ادامه دهیم. شروع بدی نداشتیم و امیدوارم فردا با گرفتن سه امتیاز شروع خوبی داشته باشیم. می‌دانم بازی سختی است و بازیکنان هم یک مقدارتحت فشار هستند اما باید این فشارها را مدیریت کنیم و لیگ قهرمانان را فراموش کنیم و آغاز خوبی داشته باشیم.

گل محمدی درباره وضعیت تیم باتوجه به از دست دادن بشار رسن عنوان کرد: بشار بازیکن مهم و ارزنده‌ای برای تیم ما بود و خیلی راحت از دست دادیم. رفتن بشار برای من غیر قابل هضم است چرا که بازیکن خوب‌مان را خیلی راحت از دست دادیم و می‌توانستیم با مدیریتی بهتر این بازیکن را نگه داریم. بعد از صعود ما به فینال اتفاقات عجیب و غریبی برای ما افتاد و ادامه آن هم این اتفاق رخ داد و از همان روزی که پایمان را در تهران گذاشتیم این اتفاقات شروع شد و هنوز هم ادامه دارد.

او ادامه داد: در هر صورت باید بدون بشار لیگ را شروع کنیم و از بازیکنان جایگزین استفاده کنیم و سعی کنیم تمرکزمان را روی لیگ بگذاریم. امیدوارم در ادامه اتفاقات عجیب و غریب مثل رفتن بشار برای ما نیفتد و متاسفانه بعد از رفتن بشار هم اتفاقات بدتر از آن افتاد و از جدایی‌اش حمایت شد که واقعا جای تاسف دارد. کسانی که در باشگاه هستند بزرگ هستند اما این‌که چرا از رفتن او حمایت کردند جای سوال دارد.

سرمربی پرسپولیس با بیان این‌که رفتن شجاع خلیل زاده و نادری دست ما را برای فینال خالی کرده بود، گفت: چهار، پنج نفر فقط روی نیمکت داشتیم و این تاثیر منفی‌ای بود که روی تیم ما گذاشت. اعتقادم این است که حتی با این شرایط شایسته قهرمانی بودیم و باز هم می‌توانستیم بازی را ببریم و قهرمان شویم اما تمام این اتفاقات تبعات دارد. امیدوارم با صبر و تحمل و تمرین بیشتر جبران کنیم و قدم‌هایمان را محکم تر برداریم. نگاهمان باید به آینده باشد و هواداران انتظار دارند بازی خوبی از تیم ببنند و ما هم تمام تلاشمان را داریم انجام می‌دهیم تا نتایج خوبی بگیریم.

او درباره لغو دیدار این تیم مقابل نساجی پیش از فینال لیگ قهرمانان بیان کرد: ما دوست داشتیم بازی کنیم و اگر مصاحبه یک ماه پیش من را ببینید متوجه می‌شوید. ما می‌توانستیم سه هفته زود تر درخواست کنیم بازی‌هایمان لغو شود و خیلی راحت هم می‌توانستیم این کار را انجام دهیم چرا که تیم‌های دیگری که به این مرحله رسیده بودند این کار را انجام دادند اما با توجه به اتفاقات کرونایی و سخت گیری زیاد قطری‌ها، بازی با نساجی از لحاظ ریسک ابتلا به کرونا و محدودیت‌هایی که به خاطر کمبود بازیکن داشتیم ریسک بالایی بود.

گل محمدی اضافه کرد: زمین چمن اینجا هم یکی از مشکلاتی است که نمی‌دانم مسئولان استان چه زمانی می‌خواهند این مشکل را برطرف کنند. این شهر فوتبال‌خیز است و مازندران استانی است که استعدادهای ناب زیادی دارد و متاسفانه از کمترین امکانات ورزشی برخوردار است. این تیم بهترین تیم استان است اما امکانات فقیرانه‌ای دارد. ما دوست داشتیم بازی کنیم و پیشنهاد داریم نساجی به تهران بیاید و بازی کند و اگر در آن مقطع نساجی هم قبول می‌کرد و در تهران بازی می‌کرد به نفع هر دو تیم بود.

او در پایان گفت: نمی‌توانم به آن‌ها خرده بگیرم که چرا قبول نکردند اما فکر می‌کنم می‌توانستند به تهران بیایند و این بازی را انجام دهند تا در شرایط مسابقه قرار بگیرند. دلیل دو باختی هم که بعدش متحمل شدند این بود که در شرایط بازی قرار نداشتند. همانطور که بازی نکردن برای ما ضربه بزرگی بود، برای آن‌ها هم به همین صورت بود. ضمن این‌که کسی هنوز دلیل لغو بازی با ذوب‌آهن را به ما نگفته است و مجموع این اتفاقاتی که افتاد هم به ضرر ما و هم به ضرر نساجی شد. در ادامه برای هر دو تیم آرزوی موفقیت می‌کنم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.