پرسپولیس در زمینی که بیشتر باتلاق توپ بود به حکم سازمان لیگ بازی کرد و تن به تساوی دادستاره های غرق شده فدراسیون در وطنی

0 17
پرسپولیس در زمینی که بیشتر باتلاق توپ بود به حکم سازمان لیگ بازی کرد و تن به تساوی دادستاره های غرق شده فدراسیون در وطنی

مهتاب لطفیان – خبرنگار: تیم فوتبال پرسپولیس در بازی معوقه خود از هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر بیستم به مصاف نساجی مازندران رفت.
هفته پنجم لیگ برتر، جمعه 5/۱۰/99
ورزشگاه: شهید وطنی
هوادار: بدون هوادار
داور: موعود بنیادی‌فر
کمک‌ها: محمدجواد مداح و قهرمان نجفی؛ داور چهارم: یاسر همرنگ
اخطار:
نساجی مازندران: مهرداد طهماسبی (دقیقه 59)، حامد شیری(دقیقه 60)، ایوب کلانتری(دقیقه 64)، ایمان باصفا (دقیقه 84)
پرسپولیس: محمدحسین کنعانی زادگان (دقیقه 39)، حامد لک(دقیقه 1+90)
اخراج:
ترکیب نساجی: مهرداد طهماسبی، حامد شیری، مجتبی بیژن، سعید غلامعلی بیگی، آرمان قاسمی، روزبه شاه علی دوست (دقیقه 63 حسین زامهران)، محمود قائد رحمتی، ایوب کلانتری، حسن نجفی(دقیقه 63 علی داوران)، مهرداد بایرامی، کریم اسلامی (دقیقه 3+90 عرفان پورمحمدی)
سرمربی: وحید فاضلی
ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سید جلال حسینی، محمد‌حسین کنعانی، سعید آقایی(دقیقه 67 آرمان قاسمی)، سیامک نعمتی، احمد نوراللهی، میلاد سرلک، امید عالیشاه (دقیقه 46 مهدی شیری)، احسان پهلوان(دقیقه 46 علی شجاعی)، وحید امیری و مهدی عبدی
سرمربی: یحیی گل محمدی
لحظات حساس
دقیقه 7: حمله بازیکنان پرسپولیس به سمت زمین نساجی با پاس عرضی وحید امیری در محوطه جریمه همراه و مهدی عبدی صاحب موقعیت شد، اما بازیکن نساجی ضربه او را دفع کرد.
دقیقه 1+45: شوت امید عالیشاه با فاصله از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.
دقیقه 57: ارسال به درون محوطه جریمه به مهدی عبدی رسید، اما ضربه او به کنار تور دروازه نساجی برخورد کرد.
دقیقه 59: ارسال مجدد بازیکنان پرسپولیس به محوطه جریمه با ضربه سر علی شجاعی همراه شد و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 62: ضربه سر احمد نوراللهی را مهرداد طهماسبی از روی خط دروازه نساجی مهار کرد.
دقیقه 69: غفلت مهدی شیری و خروج حامد لک سبب شد تا زامهران صاحب موقعیت خطرناکی شود اما دخالت سید جلال حسینی و سپس مهار حامد لک دروازه پرسپولیس را نجات داد. وضعیت زمین باعث بروز اشتباهات بازیکنان پرسپولیس شد.
دقیقه 76: سانتر مهدی شیری با ضربه سر احمد نوراللهی همراه بود، اما توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 84: در شلوغی محوطه جریمه شوت میلاد سر لک با دخالت بازیکنان نساجی دفع شد.
دقیقه 88: شوت محکم علی شجاعی با واکنش مهرداد طهماسبی همراه شد.
شرح گل
دقیقه 40(نساجی 1 – صفر پرسپولیس): ارسال به روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر مجتبی بیژن همراه شد تا دروازه حامد لک پس از 4 هفته باز شود.
دقیقه 84 (نساجی 1 – 1 پرسپولیس): در شلوغ محوطه جریمه توپ به سیامک نعمتی رسید که عقب‌تر از سایر بازیکنان حضور داشت. او با یک شوت زمینی توپ را به دروازه نساجی دوخت تا پس از حملات متعدد دروازه این تیم باز شود.
شرح بازی
شاگردان یحیی گل محمدی در حالی پا به میدان گذاشتند که تا ساعتی پیش از آغاز، برگزاری این بازی در هاله ابهام قرار داشت. وضعیت زمین ورزشگاه وطنی به دلیل بارش باران نابسامان تر از همیشه بود و دشواری‌هایی را برای سرخپوشان روی زمین چمن مصنوعی این ورزشگاه به وجود آورد.
پرسپولیسی‌ها در نیمه اول زمین مسابقه را با یک گل خورده ترک کردند.
در نیمه دوم نیز به دلیل وضعیت کاملا نامساعد زمین مسابقه بیشتر به بازی بلند روی آوردند. این در حالی بود که بازیکنان نساجی از جمله دروازه‌بان این تیم پس از گل به اتلاف وقت می‌پرداختند و موجب دریافت تذکر و کارت زرد از سوی داور مسابقه شد.
در این نیمه از مسابقه پرسپولیسی‌ها حملات متعددی داشتند که تنها یکی از این موقعیت‌ها به گل تبدیل و بازی به‌تساوی کشیده شد.
با توجه به این نتیجه و 3 بازی معوقه سرخپوشان، پرسپولیس 9 امتیازی شد و به رده دهم جدول رفت.

انتهای پیام/

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.