فشار زیادی روی دوش بازیکنان مان استمطهری: مگر می شود پرسپولیس برای مساوی به زمین برود؟

0 7

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فشاری که روی تیم ما است بار سنگینی را روی دوش بچه ها گذاشته.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حمید مطهری در نشست خبری پس از بازی معوقه هفته هفتم لیگ برتر بین تیم‌های پرسپولیس و سپاهان که با تساوی بدون گل به اتمام رسید، اظهار داشت: بازی جانداری بود. فشاری که روی تیم ما است بار سنگینی را روی دوش بچه ها گذاشته و نمی دانم دیگر باید یک تیم چه کار کند. هرچه سعی می کنیم این استرس را کنترل کنیم باز هم بازیکنانم مان استرش دارند.

وی ادامه داد: هرچه تلاش می‌کنیم این فشار را از روی دوش بچه‌ها برداریم ثمری ندارد و آنها همچنان با استرس بازی می‌کنند. باید بیشتر تلاش کنیم و مطمئن باشید نگرانی در وجود بچه‌های ما هست. مساوی‌ها فشارهای زیادی روی ما ایجاد کرده است.

مربی پرسپولیس خاطرنشان کرد: سپاهان هم حریف قابل احترامی است هر دو تیم به دنبال نمایش فوتبالی خوبی بودند در نیمه دوم موقعیت‌های بهتری ایجاد کردند کنترل مسابقه را به ویژه در نیمه دوم در اختیار داشتیم اما باید ریتم کارمان را سریع‌تر کنیم. باید با تمرینات بیشتر سرعت بهتری به بازی بدهیم.

مطهری افزود: پشت مدافعان‌مان موقعیتی به سپاهان ندادیم و هرچه فرصت به دست آوردند از جلوی مدافعان و یا پشت هجده قدم بود در دقیقه 89 و 90 حامد لک دو موقعیت را مهار کرد ما هم موقعیت‌های خوب در نیمه دوم به دست آوردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. باید این فشار از روی تیم ما برداشته شود که بخش اعظمی از این موضوع برعهده ما به عنوان کادر فنی است باید به نحو احسن این کار را انجام بدهیم.

وی درباره اینکه هرچند پرسپولیس در این فصل باخت نداشته اما مساوی در دیدارهای خانگی هم دست کمی از شکست ندارد، گفت:‌ طبیعتاً در تمام بازی‌ها دنبال کسب سه امتیاز بودیم و فرم دیدارهای‌مان هم این موضوع  را نشان می‌دهد اما نمی‌دانم دوستان طبق چه تجزیه و تحلیلی می‌گویند سبک ما تدافعی است و دنبال مساوی هستیم.

مربی پرسپولیس درباره دلیل تغییر سیستم سرخپوشان مقابل سپاهان عنوان کرد: نمی‌دانم منظور دوستان از تغییر سیستم چیست؟ همیشه شکل تعریف شده با وظایف متفاوت داریم با این وجود اهالی رسانه نظر متفاوتی دارند خودمان را برای دربی آماده می‌کنیم و مشکلی هم وجود ندارد.

مطهری درباره ضعف مهاجمان پرسپولیس و بازی نکردن آنها مقابل سپاهان افزود: مشکل خاصی وجود ندارد همیشه در هفته‌های اخیر درباره مهاجمان پرسپولیس صحبت کردند درحالیکه گروه منسجمی هستیم و باید درباره تیم‌مان صحبت شود هر هفته وقتی به نشست خبری می‌آیم درباره مهاجمان می‌پرسند.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسید کادر فنی پرسپولیس به دنبال شکست نخوردن مقابل سپاهان بود تا روحیه این تیم برای دربی حفظ شود، گفت: مگر می‌شود در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس باشید و در زمین خود برای مساوی به زمین بیایید؟ نمی‌دانم چرا تحلیل دوستان متفاوت است؟ اصلاً  ایگنونه نیست برای مساوی بازی کرده باشیم و این موضوع را قبول ندارم به دنبال کسب 3 امتیاز بودیم و در نیمه دوم هم فرصت‌هایی ایجاد کردیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.