پرسپولیس 0 – 0 سپاهانوعده ما، دربی!

0 8

دیدار معوقه تیم های پرسپولیس و سپاهان از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر بیستم ساعت 16:30 در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، گزارش لحظه به لحظه این بازی به شرح زیر است:

دیدار معوقه هفته هفتم لیگ برتر، دوشنبه 1399/10/16

ورزشگاه: آزادی

داور: اشکان خورشیدی

کمک‌ها: حسن ظهیری و فرهاد مروجی؛ داور چهارم: مهدی عالیقدر/ کمک داوران پشت دروازه: حمید حاج‌ملک و میثم حیدری

ترکیب پرسپولیس:حامد لک، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سید‌جلال حسینی، علی شجاعی، سیامک نعمتی، کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی(دقیقه 1+90 مهدی عبدی)، میلاد سرلک، احسان پهلوان، وحید امیری، امید عالیشاه(دقیقه 80 سعید حسین پور)/ سرمربی: یحیی گل محمدی

 

ترکیب سپاهان:پیام نیازمند، محمدرضا مهدی‌زاده، گئورگی گولسیانی، امید نورافکن(دقیقه 73 شایان مصلح)، مرتضی منصوری، دانیال اسماعیلی‌فر، محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی(دقیقه 73 محمدرضا خلعتبری)، کی‌روس استنلی (دقیقه 45 محمد محبی) و سجاد شهباززاده(دقیقه 90 جلال الدین علی محمدی)/ سرمربی: محرم نوید کیا

اخطار:

  • پرسپولیس:یحیی گل محمدی(87)،علی شجاعی(90)
  • سپاهان:کی روش استنلی(14)،سروش رفیعی(58)

اخراج:

 

لحظات حساس:

دقیقه 37: ضربه آزادی برای سپاهان و ارسال به محوطه جریمه باعث شد توپ روی سر استنلی فرود آید و ضربه این بازیکن در دستان حامد لک قرار گرفت.

دقیقه 61:پاس کوتاه وحید امیری برای احسان پهلوان با شوت این بازیکن همراه شد اما نیازمند مانع از ورود توپ به دروازه خود شد.

دقیقه 68: پاس عالی نعمتی به احسان پهلوان و حمله یک نفره این بازیکن با ضربه دقیق و خطرناک او همراه شد که نیازمند با نوک انگشتان خود توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 82: شوت سروش رفیعی به بیرون رفت.

دقیقه 85: سجاد شهباززاده با نفوذ به محوطه جریمه شوت محکمی به سمت دروازه لک داشت که او با یک واکنش فوق العاده توپ را دفع کرد و توپ با برخورد به تیر دروازه دوباره مقابل پای بازیکن سپاهان افتاد و ضربه او را دروازه بان سرخ ها با یک واکنش به موقع و عالی مهار کرد.

 

شرح بازی:

دو تیم در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که پرسپولیس سعید آقایی را به دلیل محرومیت در خدمت نداشت و یحیی گل محمدی تغییراتی را در ترکیب تیمش به وجود آورده بود.

با توجه به اینکه پرسپولیس پس از محرومیت عیسی آل کثیر از نداشتن یک مهاجم شش دانگ رنج می برد ، گل محمدی ترجیح داد مهدی عبدی را که در چند بازی لیگ برتر چندان موفق نبوده نیمکت نشین کند. او احمد نوراللهی را به عنوان مهاجم نوک به میدان فرستاد تا این مهم ، برجسته ترین تغییر ترکیب باشد.

در نیمه نخست این دیدار آرام دنبال شد و هیچ یک از دو تیم موقعیت های خطرناکی را روی دروازه حریف خلق نکردند و بازی بیشتر در میانه میدان جریان داشت.

در نیمه دوم ورق برای پرسپولیس برگشت و توانست چند موقعیت روی دروازه سپاهان خلق کند اما دروازه بان طلایی پوشان مانع از باز شدن دروازه سپاهان شد. در سوی مقابل نیز حامد لک واکنش های فوق العاده ای داشت و به گونه ای می توان این بازی را نبرد دروازه بان های دو تیم نامید.

دیدار دو تیم در نهایت با تساوی بدون گل همراه بود و پرسپولیس با 3 بازی کمتر 11 امتیازی شد و در رده دهم جدول رده بندی باقی ماند تا اینگونه به استقبال دربی برود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.