رافت: این پرسپولیس دربی‌باز است

0 37

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد سرخپوشان توانایی پیروزی در دربی تهران مقابل استقلال را دارند.
به گزارش پرسپولیس نیوز، پایان رافت درباره وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار سنتی با استقلال به میزان گفت: به نظرم وضعیت تیم خوب است، هر چند تا پیش از فینال آسیا همه حواس پرسپولیسی‌ها به این بازی گرم بود اما حالا دیگر آن بازی تمام شده و پرسپولیس باید بتواند در بازی‌های لیگ مثل همیشه موفق باشد.

وی ادامه داد: شرایط دربی با بازی‌های دیگر متفاوت است. این بازی هیچ ارتباطی به جایگاه دو تیم در جدول ندارد و سختی‌های خاص خودش را دارد. خوشبختانه بازیکنان پرسپولیس و کادرفنی دربی‌باز هستند و می‌دانند باید چه کار کنند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظرش آیا این تیم توانایی بردن استقلال را دارد یا خیر؟، گفت: صد درصد پرسپولیس توانایی شکست دادن استقلال را دارد. پرسپولیس شرایط مطلوبی در لیگ دارد و اگر بازی‌های عقب مانده را ببرد به صدر جدول می‌رسد. پس اصلا شرایط حاد نیست.

رافت درباره عملکرد نه چندان خوب خط حمله پرسپولیس تاکید کرد: به نظرم قبل از دربی باید از نظر روحی – روانی روی بازیکنان کار شود. اگر اینطور شود شرایط نسبت به گذشته بهتر هم می‌شود.

وی در خصوص اینکه آیا به نظرش پرسپولیس در دربی باید مثل بازی با سپاهان بدون مهاجم بازی کند یا خیر، گفت: ما در تمرینات نیستیم و نمی‌دانیم شرایط تیم چطور است. در بازی با سپاهان حتما تاکتیک سرمربی آن بوده و هیچ‌کسی بهتر از گل‌محمدی نمی‌تواند در این خصوص تصمیم بگیرد.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد نگرانی هواداران از عملکرد داور در شهرآورد تهران عنوان کرد: بالاخره همیشه تیم‌ها و باشگاه‌ها نگران بحث داوری هستند. فقط برای من سوال است که چرا کمیته داوران از سیستم کمک داور ویدیویی (VAR) استفاده نمی‌کند. اگر این اتفاق رخ بدهد هم کار راحت‌تر می‌شود و هم اشتباهات به حداقل می‌رسد. در آن صورت دیگر هیچ حقی از کسی ضایع نمی‌شود.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.