حادثه بد برای دروازه‌بان امید پرسپولیس

0 13

دروازه‌بان تیم فوتبال امید پرسپولیس به علت فشار عصبی راهی بیمارستان شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز به نقل از باشگاه پرسپولیس، دروازه‌بان تیم امید پرسپولیس به دلیل عارضه‌ای که برای وی حادث شد به بیمارستان منتقل شد.

مهران مهابادی در دقیقه ۶۵ مسابقه، در حالی که بازی در نقطه دیگری از زمین جریان داشت متاسفانه به دلیل آن‌چه شوک عصبی اعلام شد روی زمین افتاد که بلافاصله پزشک بالای سر بازیکن حاضر شد اما درنهایت امیر مکوندی، بدنساز تیم با اقدام به موقع خود به اتفاق سرمربی تیم، به بازیکن که اصطلاحا زبان خود را فرو داده بود، کمک کردند.

رضا ریاضتی سرپرست تیم امید که در اعزام بازیکن به بیمارستان توسط اورژانس همراه وی بود درباره آخرین وضعیت این بازیکن گفت: این بازیکن الان در بخش مراقبت ویژه کاملا تحت نظر پزشکی قرار دارد. به ما گفتند که شرایط او پایدار است و اگر تا چند ساعت دیگر همین شرایط ادامه داشته باشد، مرخص خواهد شد.

مهابادی امروز پس از دریافت گل دوم توسط تیم امید که گل به خودی یکی از مدافعان بود، دچار این عارضه شد.

امروز همچنین پدر علی زنجانی، دیگر بازیکن تیم امید پرسپولیس که برای تماشای مسابقه در ورزشگاه حاضر بود، در پایان بازی دچار مشکل پزشکی شد که اورژانس بلافاصله به وضعیت او رسیدگی کرد.

تیم امید پرسپولیس، امروز (سه‌شنبه) در پنجمین مسابقه خود در این فصل برابر تیم هوادار قرار گرفت و نتیجه را ۲ بر صفر واگذار کرد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.