نوراللهی در ضربات آخر بی‌دقت بودسهراب انتظاری: بازی زیبای پرسپولیس نوید روزهای خوب را می‌دهد

0 18

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازی زیبای پرسپولیس در دربی این نوید را می‌دهد که روزهای خوب در انتظار شاگردان گل محمدی است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سهراب انتظاری، در مورد تساوی دربی 94 اظهار داشت: پرسپولیس بعد از گل زودهنگام و غیرمنتظره‌ای که خورد کنترل بازی را در اختیار گرفت و بهتر از حریف بازی کرد، اما متأسفانه برخی از موقعیت‌ها تبدیل به گل نشد. به نظر من در نیمه دوم پرسپولیس یکی از بهترین بازی‌های این فصل خود را ارائه داد. خیلی موقعیت داشت و به گل هم رسید. یک مقدار اگر دقت بیشتری می‌کردند، این بازی می‌توانست با اختلاف 2 یا 3 گل تمام شود.

وی ادامه داد: استقلال هم در این مسابقه از موقعیت نصفه و نیمه‌ای که داشت به گل رسید. به هر حال جذابیت فوتبال همین است. با این که ورزشگاه خالی بود اما به نظرم هوادارانی که از تلویزیون مسابقه را دیدند، از این فوتبال زیبا لذت بردند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد این که چرا پرسپولیس با این که کنترل بازی را در اختیار داشت اما در دقایق آخر عقب نشینی کرد، گفت: سؤال ما این است که چرا یحیی گل محمدی بعد از این که 2 بر یک تیمش جلو است، 5 تعویض هم دارد، فقط یک تعویض انجام داد. شاید او نمی‌خواست ضد فوتبال بازی کند اما او می‌توانست با این تعویض‌ها عطش استقلال برای گلزنی را بگیرد.

انتظاری در مورد عملکرد احمد نوراللهی و موقعیت‌هایی که از دست داد، گفت: به نظرم امروز، روز نوراللهی نبود. اگر او موقعیت‌هایش را گل می‌کرد، همه چیز عوض می‌شد و بعد از آن استقلال می‌آمد که انتحاری بازی کند و پرسپولیس می‌توانست در ضدحمله‌ها باز هم گل بزند. به نظرم شاید اگر او در این بازی گل هم می‌زد، قبول نمی‌شد، چون روزش نبود.

وی در مورد این که شرایط پرسپولیس را در ادامه فصل چطور می‌بینید تأکید کرد: با این که نتیجه مساوی شد، اما چیزی که به چشم آمد بازی زیبای پرسپولیس در این مسابقه بود. عملکرد تیم این نوید را به ما می‌دهد که روزهای خوب در انتظار پرسپولیس است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.