در پرسپولیس نباید به کسی باج دادحلالی: دربی ۹۴ نکات تاکتیکی زیادی برای ما مربیان داشت

0 14

پیشکسوت پرسپولیس گفت که دربی ۹۴ بازی خیلی خوبی بود و در آن بار فنی و تاکتیکی زیاد دیده می‌شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، اسماعیل حلالی در گفت‌وگو با میزان، در رابطه با تساوی ۲ – ۲ استقلال و پرسپولیس در دربی ۹۴، اظهار داشت: شاهد یک دربی جذاب با موقعیت‌های گل زیاد بودیم که از درگیری‌های فیزیکی و زد و خورد‌های مختص دربی به دور بود. بعد از مدت‌ها شاهد یک بازی فنی و تاکتیکی بودیم که برای ما مربیان هم نکات تاکتیکی زیادی داشت.

وی افزود: در اثر اشتباه فردی دقایق اولیه بازی گل را دریافت کردیم اما انسجام تیمی را از دست ندادیم. با توجه به تراکم مدافعان استقلال بعد از گل، تاکتیک پرسپولیس به پاس‌های کوتاه و فشردگی میان زمین تغییر پیدا کرد اما در نیمه دوم با پاس‌های عمقی بلند و گا‌ها ۳۰ الی ۴۰ متری ضعف خط دفاعی و خط میانی استقلال کاملا مشخص شد و توانستیم از این نقاط صاحب موقعیت شویم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: بعضی ازکارشناسان می‌گویند عارف غلامی نباید اخراج می‌شد، اما این صحنه صد درصد اخراج داشت، چون مدافع آخر بود و مهاجم ما تک به تک می‌شد. از طرفی، کادر فنی می‌توانست با چند تغییر نتیجه را حفظ کند.

حلالی در پاسخ به این سوال که بهترین بازیکن پرسپولیس در دربی کدام بازیکن بود، عنوان کرد: عبدی یک سر و گردن از هافبک‌هایی که در تیم به عنوان مهاجم استفاده می‌شوند، بالاتر است. روز گذشته شاهد بازی درخشانی از او بودیم. او یک گل در سطح بسیار بالا برای پرسپولیس به ثمر رساند. امیدوارم این گل، اعتماد به نفسش را چندین برابر کند. سیدجلال حسینی و سیامک نعمتی هم از بهترین بازیکنان حاضر در زمین بودند و شاهد بازی فوق العاده‌ای از آنها بودیم.

وی در خصوص اظهارات یحیی گل محمدی درباره وضعیت مدیریت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: گل‌محمدی کار خود را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهد و سوء تفاهماتی پیش آمده که قابل حل شدن است. یحیی چندین بازیکن تأثیرگذار خود را از دست داده است که اعتقاد داشته باشگاه می‌توانسته آنها را حفظ کند. خیلی از مسائل را نمی‌توان مطرح کرد ولی مدیر برنامه‌ها برخی مواقع خواسته‌های نابجایی دارند. شخصا اعتقاد دارم در باشگاه بزرگ پرسپولیس نباید به کسی باج داد. در پرسپولیس ظرف ۶ ماه قادر هستیم بهترین بازیکنان را بسازیم و این بازیکنان هستند که محتاج این تیم هستند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس، گفت: بازیکنان بدون اینکه هیچ منفعتی به باشگاه برسد از این تیم جدا می‌شوند و دلیل آن مشکلات مدیریتی باشگاه است. از جعفر سمیعی شناختی نداشتم، اما او از زمانی که وارد باشگاه شد آرامش را به تیم تزریق کرد و وظایف خود را بدون مصاحبه و تبلیغات انجام می‌دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تساوی‌های پشت سرهم ترکش‌های فینال آسیا است و شک نکنید پرسپولیس به جایگاه اصلی خود باز می‌گردد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.