رسول‌پناه از پرسپولیس برود تا آرامش برگردددرخشان: حضور فردی که رزومه خوبی نداشته چه فایده‌ای دارد؟

0 7

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت که بهتر است افرادی همانند رسول‌پناه از پرسپولیس بروند تا این باشگاه آرامش داشته باشد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حمید درخشان در گفت‌وگو با تسنیم، درباره دیدار پرسپولیس و استقلال در دربی پایتخت گفت: پرسپولیس مستحق زدن گل‌های بیشتری بود. این تیم خیلی خوب بازی کرد و روی دو اشتباه گل خورد. پرسپولیس سوار بازی بود و استحقاق پیروزی را داشت. استقلال چیزی برای گفتن نداشت و پرسپولیس در همه زمینه‌ها برتر بود.

 

وی درباره انتقاداتی که یحیی گل‌محمدی بعد از دربی به حضور رسول‌پناه در پست ریاست هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس داشت، عنوان کرد: متاسفانه در فوتبال ما همه چیز برعکس است، یک مدیر باید مدیریت و به تیم کمک کند ولی حضورش بدتر حاشیه درست می‌کند. یک مدیر باید همه چیز را برای سرمربی فراهم کند تا دست مربی برای نتیجه‌گیری باز باشد ولی همه فشارها را روی سرمربی می‌گذارند. مدیران ما وظایف مدیریتی‌شان را فراموش می‌کنند و این مشکلات به وجود می‌آید.

 

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس درباره حضور رسول‌پناه خاطرنشان کرد: حضور فردی که رزومه خوبی نداشته، چه فایده‌ای دارد؟ بهتر است افرادی نظیر رسول پناه نباشند تا آرامش برگردد و بقیه بتوانند کارشان را راحت‌تر انجام دهند.

 

درخشان درباره انتخابات فدراسیون فوتبال و ثبت نام علی کریمی گفت: خیلی خوب است که فوتبالی‌ها به فوتبال بیایند و کمک کنند. این افراد کارشان فوتبال بوده و بهترین نگاه همین است که فوتبالی‌ها وارد فوتبال شوند و خودشان مدیریت کنند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.