لیگ قهرمانان آسیا 2021AFC: پرسپولیس قدرت گروه

0 35

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی قرعه کشی لیگ قهرمانان در سال 2021 پرداخت و در خصوص گروه‌های استقلال، پرسپولیس و تراکتور صحبت کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به بررسی قرعه کشی لیگ قهرمانان در سال 2021 پرداخت و از شرایط پرسپولیس، استقلال و تراکتور در گروه‌ها نوشت.

گروه A

الهلال عربستان – شباب الاهلی – استقلال تاجیکستان – (برنده الغرافه – آلمالیق ازبکستان)

AFC نوشت که الهلال نه تنها یکی از بزرگترین تیم‌های آسیاست بلکه یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است. این تیم در سال 2019 نیز قهرمان آسیا شده است.

گروه B

شارجه امارات – تراکتور ایران – پاختاکور ازبکستان – (الوحده عربستان – نیرو هوایی عراق)

AFC نوشت که تراکتور با نام‌های دژاگه ،‌شجاعی و حاج صفی بسیار اشتیاق دارد تا به مرحله بعدی آسیا برسد. این 3 نفر که جزو بهترین‌های تیم ملی در دهه اخیر بودند روی هم رفته 257 بار برای تیم ملی ایران به میدان رفته‌اند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا عنوان کرد که حضور این 3 بازیکن توانسته تراکتور را به یک تیم جذاب در لیگ قهرمانان سال 2021 بدل کند.

گروه C

الدحیل قطر – الاهلی عربستان – استقلال ایران – الشرطه عراق

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا به تمجید از استقلال پرداخت و اظهار داشت در 13 سال اخیر،‌ در 11 بار در این رقابت حضور داشته است. البته AFC نوشت که الاهلی آمار بهتری نسبت به آبی‌ها دارد و در 9 فصل اخیر توانستند 7 بار به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کنند. آنها در سال 2012 به فینال نیز رسیدند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشت که الدحیل نیز قهرمان قطر است و خود را برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌کند.

گروه D

السد قطر – النصر عربستان – الوحدات کویت – (فولاد ایران – العین امارات)

AFC از آمار خوب السد در این رقابت نوشت و عنوان کرد که این تیم در سال 2011 قهرمان آسیا شده است. آنها در 3 فصل اخیر 2 بار به نیمه نهایی رسیده‌اند.

گروه E

پرسپولیس ایران – الریان قطر – گوا هند – (الوحده امارات – الزورا عراق)

سایت AFC نوشت که شکی در آن نیست که پرسپولیس قدرت اصلی این گروه است. آنها در سال‌های 2018 و 2020 به فینال این رقابت رسیدند و در 4 دوره اخیر لیگ برتر ایران به مقام قهرمانی دست یافتند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا از آمار خوب الریان در لیگ قهرمانان آسیا نیز نوشت و عنوان کرد که از سال 2005 تاکنون 9 بار در این رقابت حاضر شده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.