سیدجلال: هر کاری خواستند با فینالیست آسیا کردند

0 8

کاپیتان پرسپولیس در پایان بازی برابر ماشین سازی به انتقاد از شرایط این تیم و مشکلات مالی و اتفاقاتی که حول آن افتاده پرداخت.به گزارش پرسپولیس نیوز ، سیدجلال حسینی ضمن تسلیت دوباره بابت درگذشت مهرداد میناوند و تسلیت به خانواده وی و هواداران پرسپولیس، مدعی شد که شرایط علیه این باشگاه است و دریافتی و بدهی‌ها به شکلی که در شان فینالیست آسیا باشد، نیست.

کاپیتان پرسپولیس درباره برد مقابل ماشین سازی گفت: یک بازی سخت بود. اگر نتایج دیگر تیم‌ها هم دنبال کنید متوجه می‌شوید که نتیجه گرفتن در فوتبال برای همه تیم‌ها سخت شده است. امروز کار سختی داشتیم که توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

وی در ادامه گفت: اینکه ما در خط دفاع بازیکن نداریم و شرایط سخت است، باید در این شرایط هم روند خوبی را دنبال کنیم.

سیدجلال حسینی درباره درصد کمی که تاکنون دریافت کرده اند خطاب به مدیران باشگاه گفت: امیدوارم بیشتر تلاش کنند. ما همچنان منتظر هستیم که تلاش و کار بیشتری از آنها شاهد باشیم چرا که آن چیزی نیست که انتظار داشتیم.

◊◊◊ اخبار پرسپولیس را از کانال تلگرامی روزنامه پرسپولیس پیگیری کنید ◊◊◊

وی درباره صحنه پنالتی برای ماشین سازی نیز گفت: من ندیدم و متوجه نشدم. از سیامک هم پرسیدم و گفت که نبوده و باید دید کارشناسان چه می گویند.

سیدجلال درباره ادعای حریف برای عدم رعایت فیرپلی و گلزنی در ثانیه پایانی گفت: شما اگر چند بازی قبلی ما را هم دیده باشید حریفان هم مقابل ما فیرپلی نکردند. باید به فوتبال نگاه فنی داشته باشیم.

وی ادامه داد: فینالیست آسیا هستیم اما هر کاری خواستند با ما کردند. هفته گذشته من نبودم و بازیکنانی که تاکنون فرصت نداشتند بازی کردند و کمال هم در دفاع کار کرد. شرایط ما آنطور که باید نیست و شرایط سختی داریم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.