پرسپولیس 2 – 1 ماشین سازی ورق برگشت/ احمد درس گلزنی داد

0 19

تیم های پرسپولیس و ماشین سازی در چارچوب هفته سیزدهم لیگ برتر بیستم یه مصاف یکدیگز رفتند.

به گزارش پرسپولیس نیوز، با گزارش لحظه ای این بازی همراه شوید:

هفته سیزدهم؛ شنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱۱
ورزشگاه : آزادی

تماشاگر: صفر
 داور: علی صفایی

کمک ها:سعید علی‌نژادیان، حسن انتظاری و مهدی سیفی./کمک داوران پشت دروازه: امیر عرب‌براقی و مسعود حقیقی.

ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس:حامد لک،سیدجلال حسینی،کمال کامیابی‌نیا،مهدی شیری،سعید آقایی،میلاد سرلک (75- مهدی شریفی)،احمد نوراللهی،سیامک نعمتی،وحید امیری،احسان پهلوان (87- امید عالیشاه)،مهدی عبدی/ سرمربی : یحیی گل محمدی

ترکیب تیم فوتبال ماشین سازی:مهدی اسلامی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی(دقیقه 71 وحید نعمتی)، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، محمد امین اسدی، ابوالفضل رزاق پور، منصور باقری، سید محمد حسینی و اتابک زارعی(دقیقه 78 رضا کریمی)/ سرمربی : سعید اخباری

اخطار:

  • پرسپولیس:
  • ماشین سازی:منصوری باقری(45)،رضا کریمی(4+90)

اخراج:

لحظات حساس:

دقیقه 8 :شوت نه چندان دقیق اخمد نوراللهی از کنارر دروازه حریف به بیرون رفت.

دقیقه 21: سرخپوشان با ترتیب دادن یک ضد حمله سرعتی حمله خود را آغاز کردند که احسان پهلوان امیری را صاحب توپ کرد. پاس این بازیکن نیز به مهدی عبدی رسید اما در نهایت ضربه چکشی این مهاجم راه به جایی نبرد.

دقیقه 41:ارسال کوتاه و دقیق سیامک نعمتی را مهدی عبدی که به دروازه حریف بسیار نزدیک بود به بیرون زد.

دقیقه 61: شوت سنگین احمد نوراللهی که می توانست دروازه حریف را باز کند را دروازه بان ماشین سازی دفع ناقص کرد و توپ در برگشت به مهدی عبدی رسید. این بازیکن نیز موقعیت عالی گلزنی داشت اما مجددا توپ را به دستان اسلامی کوبید.

دقیقه81 : در حالی که بازیکنان ماشین سازی در محوطه جریمه پرسپولیس حضور داشتند محمد امین اسدی پس از رو در رویی با سیامک نعمتی نقش بر زمین شد و داور این صحنه را پنالتی تشخیص داد.

دقیقه 86: ارسال روی دروازه ماشین سازی با ضربه عبدی همراه شد اما این توپ را هم اسلامی به زیبایی گرفت.

◊◊◊ اخبار پرسپولیس را از کانال تلگرامی روزنامه پرسپولیس پیگیری کنید ◊◊◊

شرح گل:

دقیقه 25(پرسپولیس 1 – 0 ماشین سازی):پاس در عرض میلاد سرلک برای وحید امیری و ضربه تمام کننده این بازیکن پرسپولیس را به گل اول رساند. این در حالی بود که در هیمن لحظات نام مهرداد میناوند از بلندگوها در حال پخش بود و در هیمن حید گل به ثمر رسید تا دقیقه 25 بازی لحظه خاصی رقم بخورد.

دقیقه 83(پرسپولیس 1 – 1 ماشین سازی):پیمان بابایی پس از گرفتن پنالتی از سیامک نعمتی پشت توپ ایستاد و دروازه تیم سابق خود را باز کرد.

دقیقه 3+90(پرسپولیس 1 – 1 ماشین سازی):احمد نوراللهی روی پاس وحید امیری توانست به زیبایی و در دقیقه ای حساس دروازه ماشین سازی را باز کند و نتیجه را به نفع تیم خود تغییر دهد.

شرح بازی:

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مقابل ماشین سازی صف آرایی کرد که همه چیز برای این دیدار تحت تاثیر درگذشت مهرداد میناوند قرار گرفته بود و بازیکنان ، کادر فنی و کانون هواداران باشگاه در ادای احترام به یاد این پیشکسوت ارزنده موفق بودند.

شاگردان گل محمدی برای این بازی نیز محمد حسین کنعانی زادگان را در اختیار نداشتند و محمد انصاری نیز همچنان آماده بازی نیست. از این رو مانند بازی مقابل آلومینیوم کمال کامیابی نیا در نقش مدافع میانی به میدان رفته بود اما این بار در کنار سید جلال حسینی.

نیمه نخست این بازی در دقیقه 25 که عدد خاصی برای سرخپوشان در این بازی بود گلزنی توسط امیری انجام شد و نیمه نخست با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم پرسپولیس بدون تغییر به میدان رفت و با همین روال بازی تا دقیقه 75  ادامه داشت. بازیکنان حمله های کمتری را در این نیمه ترتیب دادند و ماشین سازان به واسطه بازیکن سابق پرسپولیس یک پنالتی از سرخپوشان گرفته و بازی را به تساوی کشیدند.

البته این نتیجه دوام نداشت و این احمد نوراللهی بود که دوباره دروازه ماشین سازی را با یک ضربه زیبا باز کرد و ورق را به نفع تیمش برگرداند.

با این پیروزی پرسپولیس 18 امتیازی شد و توانست به رده ششم جدول رده بندی صعود کند. این در حالی است که همچنان دو بازی از سایر رقبا کمتر دارد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.