حلالی: پرسپولیس کم‌روحیه روی کارهای فنی تمرکز خوبی دارد

0 25

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است با وجود کاهش روحیه تیم در دو هفته اخیر، سرخپوشان روی کارهای فنی تمرکز خوبی دارند.به گزارش پرسپولیس نیوز، اسماعیل حلالی درباره دربار برتری یک بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل تراکتور در هفته چهاردهم لیگ برتر به فارس گفت: همیشه دیدارهای تراکتور مقابل استقلال و پرسپولیس از جذاب‌ترین و حساس‌ترین بازی‌های لیگ است. پرسپولیس برای بالانشینی و رسیدن به مدعیان نیاز به بردن داشت و تیم پرنوسان تراکتور هم برای نزدیک شدن به صدر دنبال سه امتیاز بود.

وی افزود: تراکتور در نیمه اول با استفاده از شوت‌های از راه دور 3-2 موقعیت ایجاد کرد. در این نیمه، دو تیم بیشتر فوتبال فیزیکی ارائه کردند که موقعیت‌های صددرصدی هم در آن ندیدیم اما در نیمه دوم پرسپولیس مانند دربی کاملا به حریف مسلط بود و موقعیت‌های زیادی ایجاد کرد. شاید میزبان هم تک‌حمله‌هایی انجام داد که سودی از آنها نبرد و نتوانست فرصت به دست آورد.

پیشکسوت تیم‌های پرسپولیس و تراکتور ادامه داد: پرسپولیس می‌توانست خیلی راحت تر از موقعیت‌هایش استفاده کند و با نتیجه بهتری پیروز شود. البته با وجود روند خوب تیم یحیی‌گل‌محمدی در این مسابقه، توقع من به عنوان یک بیننده و مربی از لحاظ فنی برآورده نشد. هرچند پرسپولیس به خواسته‌اش در این دیدار خارج از خانه رسید و به آینده‌اش امیدوارتر شد.

حلالی درباره رقم خوردن دومین برد متوالی پرسپولیس توضیح داد: شرایط برای این تیم آرام آرام بهتر می‌شود. پرسپولیس مقابل آلومینیوم به دلیل بدون تمرکز بودن نتیجه را از دست داد اما با وجود کاهش روحیه تیم‌ به دلیل درگذشت میناوند و انصاریان، در این دو بازی تمرکز خود را از لحاظ فنی از دست نداد.

وی اضافه کرد: کادر فنی‌مان هم در این روزها بیشتر روی کار خود متمرکز شده و خوشبختانه فکر کردن به حواشی قبلی را تا حدی کنار گذاشته است. یحیی گل‌محمدی و دستیارانش مدتی قبل به دلیل مشکلات تیم به بیراهه فنی رفتند و فکرشان روی این موارد متمرکز شد اما اکنون مسائل فنی و تاکتیکی را تحت کنترل دارند.

بازیکن اسبق تراکتور با اشاره به شرایط این تیم تصریح کرد: این تیم متعلق به شهر من است و به آن عِرق دارم. متاسفانه تراکتور روند خوبی ندارد و هیچگاه حضور سرمربی درون زمین، این تیم را به جایی نمی‌رساند. مسعود شجاعی با بازی کردن نمی‌تواند روی هدایت و تصمیم‌گیری تمرکز کند و به همین دلیل تراکتور نیمه دوم بیشتر بازی‌ها را از دست داده است. این مدل کار کردن را نمی‌پسندم.

حلالی افزود: نباید یک روزه بازیکن یا دروازه‌بان را سرمربی کنند زیرا دنیای بازیگری با مربیگری متفاوت است. این دوستان باید بیشتر کار کنند زیرا زمان و فرصت لازم برای مربیگری دارند. قطعا هواداران هم می‌دانند تراکتور با این روند ره به جایی نمی‌برد.

وی با اشاره به درگذشت علی انصاریان عنوان کرد: هنوز نمی‌توانم این تقدیر الهی را باور کنم و واقعا طاقت نداشتم بعد از مرگ مهرداد میناوند خبر تلخ درگذشت علی انصاریان را هم بشنوم. این‌ بچه‌ها از افراد خوش‌قلب، مهربان و متعصب پرسپولیسی بودند و همیشه سرخود را جلوی توپ می‌گذاشتند. پرسپولیس با درگذشت این عزیزان بخش بزرگی از حامیانش را از دست داد و فقط دو نفر فوت نشدند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.