۴ تاریخ احتمالی برای برگزاری سوپرجام

0 17

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: برای دیدار سوپرجام فوتبال ایران 3 الی 4 تاریخ را در نظر داریم اما ابتدا باید دید تکلیف قطعی لیگ قهرمانان و مقدماتی جام جهانی چه می‌شود.

به گزارش پرسپولیس نیوز، سهیل مهدی در گفت‌وگو با فارس، درباره احتمال برگزاری دیدار سوپرجام فوتبال ایران  بین تیم‌های پرسپولیس و تراکتور در تاریخ 27 اسفند اظهار داشت: تاکنون برخی فعالیتها و برنامه‌ها برای ما مسجل نشده که بخواهیم درباره زمانبندی دیدار سوپرجام، مراحل بعدی جام حذفی و هفته‌های آینده لیگ برتر قطعی تصمیم گیری کنیم. ابتدا باید وضعیت دقیق دیدارهای تیم ملی در ایام فیفا دی و همچنین لیگ قهرمانان آسیا مشخص شود. سپس درباره سایر موارد به جمع بندی برسیم.

وی افزود: برای برگزاری بازی پرسپولیس و تراکتور در سوپرجام هم 3 الی 4 تاریخ را در نظر گرفته‌ایم و فقط بحث یک تاریخ نیست. قاعدتا وقتی زمانی خالی می‌شود دوستان رسانه‌ای هم به سمت همان زمان می‌روند اما در تاریخ 27 اسفند می‌توانیم یک مرحله جام حذفی، یک هفته لیگ برتر و حتی بازی سوپرجام را برگزار کنیم. حتی اگر قبل از 27 اسفند، کرونا شرایطی را به وجود آورد که لیگ ما دچار وقفه شود، می‌توان  از این تاریخ برای برگزاری دیدارهای معوقه استفاده کرد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ تصریح کرد: مقداری آیتم‌های زمانبندی ما به دلیل قطعی نبودن زمان برگزاری لیگ قهرمانان و اردوهای تیم ملی مجهول است. امیدواریم این موارد قطعی شود تا بتوانیم تاریخ دقیقی را اعلام کنیم. با دراگان اسکوچیچ و مهدی خراطی (مدیر اجرایی تیم ملی) هم مدام در تماس هستیم و از آنها هم اطلاعات می‌گیریم اما سعی داریم برنامه‌های‌مان کمترین تغییر را داشته باشد. تصمیم‌گیری درباره برنامه ریزی رقابت‌های داخلی تحت تاثیرنهادهای بیرونی است و تا زمانی که تکلیف مقدماتی جام جهانی و لیگ قهرمانان مشخص نشود، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نمی‌توانند تصمیم قطعی بگیرند.

مهدی ادامه داد: کرونا شرایط نامشخصی را برای مقدماتی جام جهانی و لیگ قهرمانان به وجود آورده است. باید دید فیفا و AFC برای برگزاری این مسابقات چگونه تصمیم‌گیری می‌کنند. تا یک ماه قبل همه می‌گفتند لیگ قهرمانان رفت و برگشت برگزار می‌شود اما وقتی مشخص شد امسال هم این رقابت‌ها متمرکز خواهد بود، تمام برنامه‌ریزی‌های مان به هم ریخت. متناسب با این موارد مسابقاتمان را تنظیم می‌کنیم. کل آسیا هم درگیر این معضل شده و قطعی نبودن برنامه‌ها فقط به ایران اختصاص ندارد. باید دید در آینده چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.