پرسپولیس 1- مس 0جلال تمام نشدنی پرسپولیس

0 43

سیدجلال حسینی با ضربه سر دیدنی دروازه مس را باز کرد و پرسپولیس را در دقیقه 51 به گل رساند. به گزارش پرسپولیس نیوز، پرسپولیس پس از شکستی که مقابل آلومینیوم اراک داشت، در دو دیدار اخیرش موفق به کسب برتری برابر ماشین‌سازی و تراکتور شده و اکنون که در یک دیدار معوقه به مصاف مس رفسنجان رفته، در تلاش برای به دست آوردن یک برد دیگر است تا به رده سوم جدول صعود کند و در قامت یک مدعی جدی قهرمانی ظاهر شود، اما در آن سوی میدان شاگردان محمد ربیعی نیز پس از پنج هفته شکست‌ناپذیری نمی‌خواهند بازنده شوند و برای گرفتن امتیاز و حتی برتری به زمین آمده‌اند.

معوقه هفته نُهم لیگ برتر؛ دوشنبه: 99/11/21 ؛ ساعت: 17
استادیوم: آزادی/ بدون تماشاگر
داور: حمید حاج‌ملک/ کمک‌ها: مهدی الوندی و عسگر محمدی؛ داور چهارم: حامد تازه‌پور/ کمک داوران پشت دروازه: کمیل غلامی و حامد سیری/ ناظر داوری: یدالله جهانبازی

اخطار

مهرداد رضایی(54) از مس

محمدحسین کریم‌زاده(68 و 76) از مس

عقیل کعبی(85) از مس

 

 

اخراج

محمدحسین کریم‌زاده(76) از مس

 

پرسپولیس

بوژیدار رادوشوویچ
سیدجلال حسینی
کمال کامیابی‌نیا
مهدی شیری
سعید آقایی
میلاد سرلک
احمد نوراللهی
سیامک نعمتی
احسان پهلوان
وحید امیری
امید عالیشاه(88- محمدمهدی مهدی‌خانی)
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

 

 

مس رفسنجان
داوود نوشی‌صوفیانی
مسیح زاهدی
عقیل کعبی
هومن ربیع‌زاده(76- امید خالدی)
محسن طرحانی
میثم نقی‌زاده(61- سجاد آشوری)
مهرداد رضایی
محسن آذرباد
قائم اسلامی‌خواه(83- علیرضا نقی‌زاده)
فراز امامعلی
مهرداد آوخ(62- محمدحسین کریم‌زاده)
سرمربی: محمد ربیعی

 

 

 

شرح گل

پرسپولیس 1 – مس رفسنجان صفر (دقیقه 51: سید جلال حسینی): سانتر بدون نقص امید عالیشاه از روی کرنر سمت راست زمین به مقابل تیرک دوم را سیدجلال حسینی بالاتر از مدافعان مس با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

لحظات حساس

دقیقه 7: ارسال کوتاه و در عرض سیامک نعمتی به مقابل دروازه مس می‌توانست گل اول پرسپولیس را به همراه داشته باشد که توپ از مقابل پای امید عالیشاه عبور کرد و راهی اوت شد.

دقیقه 19: شوت روی پای نعمتی از سمت راست محوطه جریمه مس به شکل خطرناکی از کنار دروازه مس به بیرون رفت.

دقیقه 24: عقیل کعبی از پشت محوطه جریمه شوت‌زنی کرد که ضربه او دقت لازم را نداشت و از بالای دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 33: امید عالیشاه نفوذ خطرناکی به محوطه جریمه مس داشت که پاس او در شرایط نامتعادلی به وحید امیری رسید و در ادامه پاس امیری به عالیشاه، با شوت این بازیکن و دفع دروازه‌بان رفسنجانی‌ها به بیرون رفت که البته داور در این صحنه داوز اوت دروازه را اعلام کرد.
دقیقه 39: ضدحمله جدی بازیکنان پرسپولیس با پاس در عمق احمد نوراللهی به امید عالیشاه رسید که شوت پای چپ او زاویه بسته را نوشی‌صوفیانی به کرنر فرستاد.

دقیقه 45: سانتر زیبای احمد نوراللهی از جناح راست زمین به مقابل تیرک دوم را احسان پهلوان نتوانست استفاده کند و توپ پس از برخورد به روی پای او دفع شد و موقعیت جدی پرسپولیس هدر رفت.

 

 

 

دقیقه 50: شوت محکم سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه را نوشی‌صوفیانی راهی کرنر شد.

دقیقه 67: پاس در عرض عالی توسط سعید آقایی از سمت چپ زمین به مقابل دروازه مس را وحید امیری به شکل عجیبی از دست داد و توپ پس از برخورد به ساق پای او از کنار تیرک عمودی راهی اوت شد؛ فرصتی که می‌توانست گل دوم پرسپولیس را رقم بزند.

دقیقه 80: چرخش خوب سیامک نعمتی در محوطه جریمه مس رفسنجان و شوت پای چپ او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 90+2: پاس در عرض به مقابل دروازه مس رفسنجان را مهدی‌خانی به شکل عجیبی از دست داد و با سایه زنی توپ را به بازیکنان حریف رساند.
دقیقه 90+3: شوت ریباند شده احمد نوراللهی مجدداً به این بازیکن رسید، اما ضربه او این بار به بیرون رفت.
دقیقه 90+5: اولین شوت در چارپوب دروازه بازیکنان مس رفسنجان نزدیک بود گل تساوی این تیم را به همراه داشته باشد که ضربه روی پای مسیح زاهدی را رادوشوویچ جمع کرد تا بازی به اتمام برسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.