آخرین وضعیت همکاری پرسپولیس با کارگزار مشخص شد

0 16

همکاری باشگاه پرسپولیس با کارگزار رسمی ادامه خواهد داشت.

به گزارش پرسپولیس نیوز، خبر احتمال فسخ قرارداد باشگاه پرسپولیس با کارگزار رسمی دو هفته‌ای می‌شود که در رسانه‌ها منتشر شده، اما تا به این لحطه هیچ واکنش رسمی درباره سرنوشت این همکاری از سوی باشگاه یا شرکت آتیه داده پرداز منتشر نشده بود تا اینکه حالا شنیده می شود طرفین برای ادامه همکاری به نتایج مثبتی رسیده اند.

نکته قابل تامل اینجاست که شرایط اقتصادی باشگاه به خاطر بدهی‌های مختلف به اشخاص حقیقی و حقوقی نگرانی‌های زیادی را برای هواداران به وجود آورده است. پرسپولیس در بخش تامین منابع مالی برای پرداخت حق و حقوق قراردادی بازیکنان و مربیان خود با چالش‌های اساسی روبرو است و از طرف دیگر هزینه‌های پشتیبانی و تشریفاتی امور باشگاه و تیم هم سر به فلک کشیده است.

به این موارد بدهی‌های سنگین به مربیان و بازیکنان خارجی که باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه شده است را هم باید اضافه کرد. مدیران باشگاه اعلام کرده‌اند مشکل بودیمیر به زودی حل می‌شود، اما در آینده‌ای نزدیک باید مطالبات سنگین گابریل کالدرون و دستیارانش هم پرداخت شود. همه این مشکلات در شرایطی وجود دارد که مدیران باشگاه به خاطر قرارداد پر از ابهامی که در سال گذشته به امضا رسیده و با مرور زمان چندین بند و تبصره و متمم هم به آن اضافه شده، در تامین منابع مالی منابع بزرگی پیش رو دارند.

طبق مفاد قرارداد هرگونه قرارداد برای درآمدزایی باید از کانال کارگزار رسمی صورت بگیرد و همین مساله عملا امکان تزریق پول به حساب باشگاه و پرداخت بدهی‌ها را می‌گیرد. به این ترتیب رسانه‌ها درباره احتمال فسخ قرارداد پرسپولیس و آتیه داده پرداز مطالبی منتشر کردند.

یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس هم در رابطه با ابهامات به وجود آمده پیرامون قرارداد کارگزاری به میزان تاکید کرد: مذاکرات در حال انجام است. منتهی اراده اصلی باشگاه به فسخ نیست. به هر صورت توجه داشته باشید که قرارداد به شکلی بسته نشده که به راحتی امکان فسخ آن وجود داشته باشد و هرگونه تصمیم و سیاستگذاری اشتباه می‌تواند مشکلات حقوقی بزرگ تری برای پرسپولیس به وجود بیاورد. به این ترتیب حرف باشگاه این است که شرکت آتیه بتواند پول قابل توجهی به پرسپولیس بدهد و اگر امکان پرداخت پول نیست آن وقت مذاکرات برای فسخ قرارداد انجام شود. پس اگر آتیه پول بدهد امکان فسخ نشدن قرارداد وجود دارد. با این حال باید منتظر ادامه مذاکرات و بررسی‌هایی که مدیران باشگاه درباره این قرارداد خواهند داشت بمانیم. البته از نظر ما مشکلی وجود ندارد و احتمال ادامه همکاری با تزریق پول بیشتر است»
درباره جزئیات توافق طرفین برای حل مشکلات مالی به وجود آمده البته باید منتظر اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس و کارگزار باشیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.