بادامکی: وضعیت شهر خودرو مشخص نیست

0 12

مدیر تیم فوتبال شهر خودرو مشهد معتقد است باید راه‌هایی وجود داشته باشد که زودتر روند واگذاری امتیاز باشگاه صورت بگیرد و وضعیت‌مان مشخص شود.به گزارش پرسپولیس نیوز، حسین بادامکی درباره عملکرد تیم فوتبال شهر خودرو مشهد در نیم‌فصل نخست لیگ برتر به تسنیم گفت: به نظر من نیم‌فصل بدی برای ما نبود. با توجه به تغییراتی که در تیم و کادر فنی ایجاد شده بود، شرایط بدی نداشتیم و از لحاظ امتیازگیری هم خوب کار کردیم. اگر در یکی دو بازی روز خوب‌مان بود حتی می‌توانست شرایط از لحاظ امتیازگیری برای تیم بهتر هم باشد.

وی درباره برنامه‌های این تیم در نیم‌فصل دوم، تصریح کرد: فعلاً با توجه به اتفاقات اخیر وضعیت باشگاه مشخص نیست. در این شرایط کار ما خیلی سخت شده است. فکر می‌کنم اولین قدم برای نیم‌فصل دوم حفظ بازیکنان است و اینکه به آنها اجازه داده نشود از تیم جدا شوند. بعد از آن باید چند بازیکن جدید بگیریم و بتوانیم تیم را تقویت کنیم. در نیم‌فصل همه تیم‌ها تقویت می‌شوند و شهر خودرو هم باید تقویت شود.

مدیر تیم فوتبال شهر خودرو درباره وضعیت انتقال امتیاز این باشگاه یادآور شد: هنوز خبر خاصی نیست و در این باره اتفاقی رخ نداده است. الان مسؤلان استانی پیگیر هستند تا این تیم ضرر نکند و اتفاق بدی رخ ندهد، ولی تا الان اتفاق خاصی رخ نداده است.

بادامکی درباره اینکه ممکن است روند واگذاری باشگاه زمان‌بر باشد و حتی تا پایان فصل هم انجام نشود، عنوان کرد: باید راه‌هایی وجود داشته باشد که زودتر این کار صورت بگیرد و وضعیت باشگاه مشخص شود. در این شرایط بهتر است یک ارگان یا شرکت هزینه‌های تیم را تا انتهای فصل تقبل کند، چون ما الان شرایط‌مان سخت است و نیاز به حمایت داریم. در نیم‌فصل باید پول بدهیم و اگر بازیکن جدید بگیریم باید به آنها نیز واریزی داشته باشیم. وضعیت باید در این شرایط حساس تعیین تکلیف شود.

وی با اشاره به جدایی سیف‌اللهی و جلالی‌راد، درباره وضعیت امین قاسمی‌نژاد هم گفت: واضح است که باید امین قاسمی‌نژاد در تیم حفظ شود، مگر اینکه شرایط پیش‌بینی نشده‌ای رخ بدهد، ولی اولویت ما حفظ قاسمی‌نژاد است.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.