خطیبی امروز لیست ورودی‌ می‌دهد

0 38

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک تاکید کرد برای تیم آلومینیوم آرزوی موفقیت دارم، ان شاالله روزهای خوبی را پیش رو داشته باشند.

به گزارش پرسپولیس نیوز رسول خطیبی در حاشیه تمرین امروز تراکتور تبریز درباره سرمربیگری این تیم گفت: تشکر می‌کنم که من را به عنوان سرمربی انتخاب کردند. افتخار می‌کنم سرمربی تیم بزرگ تراکتور شدم و در این مجموعه کار می‌کنم. خودم اینجا بودم و بزرگ شدم. از پیشکسوتان، هواداران و مردم آذربایجان رخصت می‌‌خواهم. امیدوارم در کنار هم روزهای خوبی را داشته باشیم.

وی افزود: نام تراکتور از همه نام‌ها بزرگتر است. مطمئن باشید به خاطر نام تراکتور با کسی تعارف ندارم. در مجموعه‌ای که کار می‌کنم این نام برایمان از هر چیزی مهمتر است. بازیکنان و عوامل باید در اختیار تیم باشند. ان‌شاالله بتوانیم با تمام وجود برای موفقیت این تیم کار و تلاش کنیم. موفقیت و سربلندی این تیم باعث سربلندی مردم آذربایجان و هواداران خواهد بود. امیدوارم روزهای خوبی را در کنار مردم هواداران بازیکنان و عوامل باشگاه داشته باشیم.

سرمربی تراکتور در مورد اسامی مطرح شده برای تقویت این تیم، گفت: اسامی زیادی گفته می‌شود. تا الان هیچ اسمی برای ورودی و خروجی به باشگاه نداده‌ام. بعد از تمرین جلسه‌ای داریم که در این مورد صحبت می‌کنیم. فقط پیمان بابایی را خودم تماس گرفتم که به باشگاه آمد و با صحبت هایی که انجام شد قراردادش را بست. در مورد بقیه بازیکنان هم بعد از جلسه، لیست ورودی‌ها را به باشگاه می‌دهم که به جمع‌بندی برسند. ان‌شاالله بتوانیم چند بازیکن مدنظرمان را بیاوریم که یک تیم قوی و محکم را روانه نیم فصل دوم کنیم و سربلند باشیم.

خطیبی با اشاره به تیم آلومینیوم اراک عنوان کرد: از مردم اراک، مسئولین استان مرکزی، هواداران آلومینیوم و بازیکنان که با تمام جود بازی کردند تشکر می‌کنم. برای تیم آلومینیوم آرزوی موفقیت دارم. ان شاالله روزهای خوبی را پیش رو داشته باشند.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.