ورزشکاران در کنار مردم/ کمک برای خرید تبلت توسط علی کریمی/ ساخت سومین مدرسه روستایی در مناطق مرزی

0 30

یکی از اقدامات موسسه خادمین امام علی ابن ابیطالب (ع) با مدیریت دکتر رسول خادم رئیس اسبق فدراسیون کشتی، در کنار کمک به مردم مناطق مختلف محروم کشور ساخت مدرسه در مناطق روستایی محروم به ویژه مناطق مرزی است. در همین راستا در چند روز گذشته سومین مدرسه روستایی با کمک خیرین در روستای “شهرک محمد حاجی” صالح آباد به بهره برداری رسید.

 

به گزارش پرسپولیس نیوز، با توجه به کمک‌های خیرین به این موسسه ساخت هفت مدرسه دیگر در دست اقدام است و بهره برداری از سه مدرسه تا سه ماه آینده به پایان می‌رسد.

 

همچنین با کمک خیرین توزیع موادغذایی میان تعداد خانواده‌های بدون پس‌انداز که بخش قابل توجهی از آنان زنان سرپرست خانوار بوده‌اند، در درب منازل آن‌ها در مناطق مختلف کشور از جمله سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، لرستان، تهران، گلستان و مناطق مختلفی دیگری از کشور انجام شده است.

 

کمک به کارتن‌های خواب‌های شهر تهران و برخی شهر‌های دیگر، ساخت خانه در مناطق محروم روستایی، کمک به اشتغال بانوان سرپرست خانوار در مناطق روستایی، کمک به دانش آموزان مناطق استیجاری سیستان و بلوچستان، کمک به مردم ساکن در کوره پزخانه‌های اطراف تهران و… از دیگر اقدامات این قهرمانان است.

 

همچنین علی کریمی  از چهره‌های نامدار فوتبال کشور نیز از خیرینی است که با این موسسه همکاری می‌کند و به تازگی پس از حضور وی در یک برنامه اینترنتی، تهیه کننده این برنامه اظهار داشت: به هیچ عنوان علی کریمی در ازای حضور در برنامه و شرکت در این مصاحبه از ما درخواست مبلغی نداشت. تنها شرط او این بود که حامی مالی برنامه مبلغ دو و نیم میلیارد تومان معادل هزار تبلت به خیریه کمک کند. علی کریمی نخواست این مبلغ در اختیار خودش باشد. قرار شد این مبلغ از طریق خیریه علی‌‎ ابن ابیطالب (ع) به دست نیازمندان برسد.

این خیریه با این مبلغ، هزار تبلت را تهیه می‌کند و در اختیار دانش آموزان نیازمند قرار خواهد داد.

 

این موسسه توسط برخی کشتی‌گیران و ورزشکاران همچون رسول خادم، کمیل قاسمی، احسان لشکری، حسن رحیمی، امیر توکلیان، عباس طحان، هادی حبیبی، رضا لایق، سجاد گنج‌زاده، بهمن عسگری قهرمانان کاراته جهان، اکرم خدابنده کاپیتان تیم ملی تکواندو، یگانه غریب گشته، میمنت قاسم آبادی قهرمانان کشتی بانوان و جمعی از بانوان و آقایان ورزشکار در رشته‌های مختلف و همچنین پرویز پرستویی هنرمند سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون همراهی می‌شود

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.