معرفی چهار هتل به پرسپولیس برای اقامت در گواسرخ پوشان با پرواز چارتر به هند می روند

0 13

چهار هتل برای اقامت پرسپولیس در گوا هند از سوی مسئولان برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان معرفی شده که قرار است از بین آنها یک هتل برای اقامت سرخپوشان انتخاب شود.

به گزارش خبرنگار پرسپولیس نیوز، باشگاه پرسپولیس از ۲۵ فروردین کار خود را در مرحله گروهی رقابت های فصل ۲۰۲۱ لیگ قهرمانان آسیا در گوا هند آغاز خواهد کرد.

جلسه هماهنگی این مسابقات روز گذشته برگزار شد که در آن نماینده باشگاه پرسپولیس انتقادهایی را نسبت به وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی،  عدم امکان اجرای اصول قرنطینه و حباب های پزشکی با توجه به بسته نبودن فضای اردوی تیم ها و تردد آزاد مسافران و افراد متفرقه به محل حضور تیم ها در شهر گوا مطرح کرد که البته مسئولان AFC هم تضمین دادند برای اجرای کامل پروتکل ها افسر امنیتی در محل برگزاری مسابقات حضور دارد.

میزبان مسابقات و AFC برای اسکان تیم ها در شهر گوا چهار هتل به باشگاه پرسپولیس معرفی کرده است تا از بین آنها یک هتل برای کاروان سرخ پوشان در نظر گرفته شود. با این وجود باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد برای اجرای دقیق تر پروتکل ها و جلوگیری از ورود افراد متفرقه به محوطه هتل بهتر است تمام تیم ها یا دست کم برخی از آنها در یک هتل مستقر شوند و هتل تنها در اختیار تیم های شرکت کننده باشد و افراد متفرقه در آنها ساکن نشوند.

کاروان تیم پرسپولیس به احتمال فراوان در روزهای ۲۰ یا ۲۱ فروردین با پرواز چارتر عازم گوا خواهد شد. شاگردان یحیی گل محمدی در فصل جدید لیگ قهرمانان با تیم های گوا هند، الریان قطر و برنده دیدار پلی آف الوحده امارات و الزوراء عراق هم گروه هستند.

انتهای پیام /

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.