شجاعی: فینالیست شدن در آسیا بهترین اتفاق سال بود

0 19

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از ایرنا، علی شجاعی یکی از خریدهای تیم فوتبال پرسپولیس در ابتدای فصل بود. بازیکنی که آخرین پنالتی پرسپولیس مقابل النصر عربستان و می‌توان گفت حساس‌ترین پنالتی تاریخ پرسپولیس را به ثمر رساند.

«علی شجاعی» در مورد حضور در پرسپولیس، زدن پنالتی به النصر، بهترین اتفاقات سال اخیر و … با خبرنگار ایرنا گفت‌وگو کرد که در زیر می خوانید.

سالی که گذشت چطور بود؟

سال خوبی بود چرا که به یکی از بزرگ‌ترین آرزوهایم که حضور در پرسپولیس بود رسیدم. با این تیم به فینال آسیا رفتم و اتفاقات خوبی رقم خورد.

بهترین اتفاق سال از دید تو چه بود؟

فینالیست شدن در آسیا. این یک افتخار بزرگ برای من بود که در تیم فینالیست آسیا حضور داشتم و امیدوارم قهرمانی با این تیم را هم تجربه کنم.

 

کمی به عقب بازگردیم. چه اتفاقی رخ داد که از نساجی به پرسپولیس آمدی؟

من روزهای خوبی را در نساجی پشت سر گذاشتم و زمانی که پیشنهاد پرسپولیس رسید، یکی از آرزوهای زمان کودکی من در آستانه تبدیل شدن به واقعیت بود و به همین خاطر بدون هیچ تردیدی این پیشنهاد را قبول کردم.

در نقل و انتقالات زمستانی صحبت از جدایی تو مطرح بود. آیا آن حرف ها درست بود؟

خودم هم از شنیدن آن خبرها تعجب کردم. من عضوی از خانواده بزرگ پرسپولیس هستم و اینجا هستم تا خودم را ثابت کنم. آن حرف ها درست نبود. من سعی کردم فقط تمرین کنم تا زمانی که کادر فنی صلاح دانست بتوانم در عالی‌ترین فرم خودم برای پرسپولیس بزرگ مفید باشم.

کمی به عقب باز گردیم. در لیگ قهرمانان آسیا پنالتی حساسی را زدی و گفتی که پیش از آن پنالتی نزده بودی.

قبلا در این باره زیاد صحبت شده است. خدا را شکر توانستم آن پنالتی را گل کنم و فینالیست شویم. مهم ترین موضوع این بود.

تو هنوز در پرسپولیس و در پست تخصصی بازی نکردی. این موضوع برای تو ناراحت کننده نیست؟

حضور در پرسپولیس برای من افتخاری بزرگ است و هر جا کادر فنی صلاح بداند بازی می کنم. وظیفه من این است که آماده باشم تا هر زمان کادر فنی صلاح بداند برای تیم مفید باشم اما قطعا زمانی که در پست تخصصی خودم بازی کنم می توانم بهتر توانایی هایم را به نمایش بگذارم.

 

چه آرزویی برای سال جدید داری؟

امیدوارم مردم همیشه سلامت باشند  و هر چه زودتر ما بتوانیم هواداران را کنارمان داشته باشیم. هنوز قسمت نشده مقابل هواداران بازی کنم و خیلی منتظر هستم تا این اتفاق رخ دهد.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.