هر لغزش تیم را دچار چالش می‌کندعبدی: پرسپولیس برای دیدار امشب ٢ استراتژی داشته باشد

0 8

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس برای این تیم در دیدارهای پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو استراتژی متصور است.

به گزارش پرسپولیس نیوز، حسین عبدی در گفت‌وگو با تسنیم درباره دیدار پرسپولیس مقابل الوحده امارات در چارچوب هفته پنجم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس یکی از تیم‌های است که زودتر از سایر حریفان توانست جواز حضور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند و با آسودگی خاصی در دو دیدار پایانی مرحله گروهی وارد میدان می‌شود. این جای خوشحالی دارد که نماینده فوتبال کشورمان زودتر به مرحله بعدی راه پیدا کرد.

وی در مورد استراتژی پرسپولیس در ادامه راه لیگ قهرمانان آسیا و بازی این تیم مقابل الوحده تصریح کرد: در بازی امروز از سوی کادر فنی پرسپولیس دو استراتژی لحاظ خواهد شد. این تیم یا برای کسب امتیازات بیشتر و معرفی خود به‌عنوان سرگروه پا به میدان خواهند گذاشت و یا اینکه کادر فنی به بازیکنان خسته خود که در دیدارهای قبلی همیشه در ترکیب ثابت بودند استراحت می‌دهد و از نفرات ذخیره که تجربه کافی در لیگ قهرمانان آسیا ندارند، استفاده می‌کند تا آنها هم فرصت بازی داشته باشند. به نظر من اول باید امتیاز لازم کسب شود و سپس فرصت بازی به مهره‌های جوان برسد.

کاپیتان پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه خاطر نشان کرد: در هر صورت هر لغزشی از سوی پرسپولیس رخ دهد شاید باعث شود اهداف آینده این تیم دچار چالش شود، چرا که باید ببینند در ادامه و در مرحله بعدی قرار است به مصاف چه تیمی بروند. در هر صورت هیچ تیمی دوست ندارد به قرعه پرسپولیس برخورد کند و چه بهتر که این پرسپولیس باشد که انتخاب کند با کدام روبه‌رو شود. منطق هم حکم می‌کند که پرسپولیس در گروه خود اول شود.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.