تساوی مقابل سپاهان نتیجه مطلوبی برای پرسپولیس بودحلالی: مشکلی مقابل استقلال نخواهیم داشت

0 29

پیشکسوت پرسپولیس، تساوی این تیم مقابل سپاهان در اصفهان را نتیجه مطلوبی برای شاگردان گل‌محمدی توصیف کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، اسماعیل حلالی درباره تساوی یک – یک سپاهان اصفهان مقابل پرسپولیس به تسنیم گفت: با توجه به تأثیرگذار بودن امتیازات این مسابقه، تنش‌ها و خطاهای بازی زیاد بود و بازیکنان دو تیم اشتباهات متعددی مرتکب می‌شدند. برخی اوقات هم بازی سرعت می‌گرفت و باکیفیت می‌شد، اما همین درگیری‌ها باعث توقف دیدار می‌شد. بازی نسبتاً خوبی بود و ایده‌آل نبود، اما موقعیت‌های خطرناک کمی ایجاد شد.

وی درخصوص تنها گل شاگردان نویدکیا بیان کرد: توپ در این صحنه به نعمتی برخورد کرد و منحرف شد که کاری هم از دست حامد لک برنمی‌آمد. پرسپولیس زمانی گل خورد که بر بازی احاطه داشت و عملکرد خوبی ارائه می‌کرد. تنها هدف از تعویض استنلی، استفاده از توپ‌های مستقیم بود و مدافعان پرسپولیس هم محبی را نگرفته بودند. این تساوی برای پرسپولیس ایده‌آل نبود، اما بسیار خوب بود و با توجه به اینکه در ادامه کار یک بازی معوقه داریم، کار دست خودمان است. می‌توانیم با بُرد یک مسابقه معوقه، می‌توانیم شرایط را به نفع خود رقم بزنیم.

پیشکسوت پرسپولیس درباره اهمیت این مساوی برای سرخپوشان تصریح کرد: پرسپولیس در هوای شرجی گوا هر سه روز یک بار به میدان رفت و بدن بازیکنان ما تحلیل رفت. بدن‌های آنها املاح زیادی از دست داد و تیم در بازگشت به ایران به قرنطینه رفت که باعث شد نتواند به‌خوبی تمرین کند. آب و هوای ایران شبیه هند نبود و با توجه به هدفی که داشتیم، این تساوی در اصفهان برای پرسپولیس مطلوب بود. سپاهان تیم بسیار باکیفیتی است و از لحاظ تعداد نفرات، شرایط بسیار بهتری نسبت به پرسپولیس دارد.

حلالی دیدار با استقلال را مهم‌تر از بازی با سپاهان دانست و به تسنیم گفت: تیم ما در دربی یک چیز دیگر می‌شود. این مسابقه ارتباطی به لیگ ندارد و متفاوت خواهد بود. مقابل سپاهان بدشانسی آوردیم و امیدوارم اقبال در دربی با ما باشد. به نظرم در دربی هیچ مشکلی نخواهیم داشت و کادر فنی پرسپولیس، استقلال را به‌خوبی آنالیز کرده است. اگر برنامه‌های مد نظر پرسپولیس به‌خوبی پیش برود و تیم به اهداف تاکتیکی خود برسد، اجازه نمی‌دهیم حریف به اهداف خود برسد. ان‌شاءالله هم در دربی هم بُرد ارزشمندی کسب می‌کنیم و هم به صدر جدول بازمی‌گردیم.

انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.