آماده باش برای درخشش در اولین جام‌ جهانی فوتبالی تاریخ برای بانوان ایران

0 16
آماده باش برای درخشش در اولین جام‌ جهانی فوتبالی تاریخ برای بانوان ایران

با توجه به اینکه تاکنون تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ایران شانس حضور در جام جهانی را نداشته اند در صورت موافقت نهایی فدراسیون جهانی مینی فوتبال با حضور تیم ملی بانوان ایران در جام جهانی ۲۰۲۱، برای نخستین بار در تاریخ خواهد بود که تیمی از بانوان کشورمان با پوشش اسلامی در یک جام جهانی در رشته فوتبال فرصت حضور پیدا خواهند کرد.
به گزارش پرسپولیس نیوز، کریم مقدم رییس انجمن مینی فوتبال ایران با اعلام این مطلب به سایت طرفداری گفت: خوشبختانه وزارت محترم ورزش و‌جوانان به خصوص جناب آقای دکتر احمدی معاون محترم وزیر و آقای دکتر ملایی ریاست محترم فدراسیون ورزش های همگانی برای تحقق این امر همه گونه مساعدت داشته اند و در تلاش هستیم علی رغم اعلام آمادگی بیش از ۱۰۰ کشور جهان بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم تا تیم ملی بانوان ایران بعنوان یکی از ۱۶ تیم برتر جهان در جام جهانی ۲۰۲۱ حضور داشته باشد.
مقدم افزود: برای حضور تیم ملی زیر ۲۳ سال مردان ایران در جام جهانی مینی فوتبال نیز اعلام آمادگی کرده ایم و امیدوارم هر دو‌تیم ایران بتوانند در این رویداد جهانی حضور پیدا کنند.
مسابقات جام جهانی مینی فوتبال بزرگسالان زنان و زیر ۲۳ سال مردان مرداد ماه سال جاری در شهر کیف پایتخت اوکراین بصورت ۶ به ۶ برگزار خواهد شد.

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.