می‌خواهیم فوتبال شناوری بازی کنیممطهری:بعد از دربی درباره بازی با سپاهان حرف های زیادی دارم

0 6

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای دربی فقط مسائل فنی و تاکتیکی مهم نیست، بلکه باید در تمام دقایق بازی تمرکز کافی داشته باشید.

به گزارش پرسپولیس نیوز ، حمید مطهری درباره برگزاری دربی 95 پایتخت اظهار داشت: این مسابقه حساسیت‌های خودش را دارد، از همه نظر تیم را برای دربی آماده کرده‌ایم، زیرا جدای از مسائل فنی و تاکتیکی باید برای این مسابقه بالاترین سطح تمرکز را داشته باشیم.

وی افزود: برای دربی فقط مسائل فنی و تاکتیکی مهم نیست، بلکه باید در تمام دقایق بازی تمرکز کافی داشته باشید تا بتوانید آن را مدیریت کنید. می‌خواهیم با فوتبالی قابل احترام 3 امتیاز این مسابقه را کسب کنیم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره آماده شدن برخی بازیکنان این تیم مثل محمد حسین کنعانی زادگان که مقابل سپاهان مصدوم شده بودند، به دربی که  توضیح داد: درباره بازی با سپاهان حرف‌های زیادی برای گفتن دارم، اما به دلیل حساسیت دربی هیچ صحبتی نسبت به مسائل فنی و حاشیه‌ای آن مسابقه نکردم، زیرا می‌خواهیم در دربی فوتبال قابل قبول و قابل احترامی انجام داده و تاکتیک‌های مدنظر خودمان را ارائه بدهیم. می‌خواهیم فوتبال شناور خودمان را بازی کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.