بدهی اسکوچیچ به نفت تسویه شد

0 34

فدراسیون فوتبال اعلام کرد با پرداخت غرامت اسکوچیچ به صنعت نفت آبادان، پرونده اختلاف دو طرف بسته شد.

به گزارش پرسپولیس نیوز، فدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای از حل اختلاف دراگان اسکوچیچ، سرمربی کنونی تیم ملی با باشگاه صنعت نفت آبادان خبر داده و نوشته است: با توجه به جدایی دراگان اسکوچیچ از باشگاه صنعت نفت آبادان و اختلافاتی که بین این مربی و مدیران این باشگاه ایجاد شد، در نهایت با رایزنی و توافق با شهاب‌الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال دو طرف در موضوع مطالبات باشگاه به توافق رسیدند و مشکل باشگاه آبادانی و سرمربی پیشین این تیم با پرداخت این مطالبات توسط فدراسیون حل شد.

اسکوچیچ در لیگ نوزدهم هدایت صنعت نفت را داشت و به واسطه عملکرد خوب خود، با پیشنهادهایی از تیم‌های مختلف از جمله تیم ملی ایران مواجه شد. در نتیجه با توجه به مخالفت صنعت نفت با جدایی این مربی، او ادعا کرده بود که بیماری دارد و قادر به فعالیت در ایران نیست و با این بند که نمی‌تواند تا پایان فصل هدایت هیچ تیمی را در ایران بر عهده بگیرد، از صنعت نفت جدا شده بود.

با این حال، کمتر از یک هفته بعد، او در بهمن ۹۸ سرمربی تیم ملی شد. باشگاه صنعت نفت نسبت به این اتفاق درخواست غرامت ۴۰ هزار دلاری کرده بود که از سوی اسکوچیچ مورد موافقت قرار نگرفت تا این که با شکایت این تیم آبادانی در فیفا، دادگاه حکم به محکومیت اسکوچیچ داد.

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.