ديدار هيات رئيسه انجمن مديران رسانه هاي ورزشي ايران با معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهرانمناف هاشمي : به ورزشي ها علاقه مندم !

0 31
ديدار هيات رئيسه انجمن مديران رسانه هاي ورزشي ايران با معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهرانمناف هاشمي : به ورزشي ها علاقه مندم !

اعضاي هيات رئيسه انجمن مديران رسانه هاي ورزشي ايران با حضور در معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران با دكتر مناف هاشمي معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران ديدار و گفت و گو كردند .

به گزارش پرسپولیس نیوز، در اين ديدار كه سيد كاظم مرتضوي ، مهدي بگلري ، مهدي شاملو و محمد رضا نصرالله زاده در آن حضور داشتند ، دكتر مناف هاشمي ضمن بيان اهميت رسانه هاي ورزشي در شادابي جامعه جوان كشور گفت : ما در معاونت و سازمان حمل و نقل و ترافيك و شما هم در انجمن مديران رسانه هاي ورزشي هر كدام بدليل پتانسيل هاي خوبي كه در اختيار داريم ، مي توانيم به هم در بسياري از زمينه ها كمك كنيم و اگر اين اتفاق بيفتد ، اطمينان دارم كه بسياري از كارها خود به خود درست خواهد شد .
مناف هاشمي در ادامه همين بحث گفت : هر كسي بايد در جايگاه خودش نقش آفريني كند . يعني ورزشي ها در جايگاه خودشان ، رسانه ها در جايگاه خودشان و ما نيز در جايگاه خودمان بايد كارهاي تاثير گزار انجام دهيم تا اتفاقات خوبي بيفتد .
معاونت حمل و نقل و ترافيك در ادامه گفت : من به دليل حضور ٤ ساله ام در وزارت ورزش و جوانان ، خودم را يك ورزشي مي دانم و اعتقاد دارم كه در دوران ما اتفاقات خوبي در خصوص افزايش بودجه در وزارت افتاد .
مناف هاشمي گفت : عمده بچه هاي فعال در حوزه ورزش مورد علاقه ما هستند ، چرا كه كار ارزشمندي را انجام داده و در ايجاد شادي براي مردم نقش دارند .
در پايان اين ديدار و با صحبت هايي كه انجام گرفت ، مقرر گشت كه ميزان همكاريهاي طرفين با يكديگر از اين پس افزايش يابد .

انتهای پیام/

اخبار و مطالب مرتبط

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.