حاشیه سوپرجامحرکت زیبای باقری در قبال نعمتی/ تعجب سمیعی از رفتار مدافع پرسپولیس

0 43

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از مدل عکس گرفتن مهدی شیری تعجب کرد.

به گزارش پرسپولیس نیوز و به نقل از خبرگزاری فارس، تیم فوتبال پرسپولیس با برتری یک بر صفر مقابل تراکتور برنده دیدار سوپرجام فوتبال ایران در فصل 99-98 شد.

*پس از پایان بازی بازیکنان پرسپولیس وسط زمین با پیراهن های مخصوص سوپر جام مشغول گرفتن عکس و فیلم شدند.

*حامد لک به تیرک دروازه تکیه داد و مشغول گرفتن لایو بود.

*گوینده ورزشگاه در حالیکه هیچ تماشاگری روی سکوها حضور نداشت با آب و تاب در مورد مراسم اهدای جام و همچنین ورود وزیر ورزش صحبت کرد و سپس از رئیس فدراسیون فوتبال با نام عزیزی‌خاتم نام برد!

*وزیر ورزش به همراه سهیل مهدی و رئیس فدراسیون فوتبال برای اهدای جام در کنار سکوی تعبیه شده حاضر شد. مدیرعامل پرسپولیس نیز به این جمع ملحق شد.

*عوامل حراست ورزشگاه در ابتدا مانع ورود مجید صدری به زمین شدند اما در ادامه جعفر سمیعی به کنار پله‌ها رفت و به این افراد اعلام کرد صدری رئیس هیات مدیره پرسپولیس  است و باید در این مراسم شرکت کند.

*پیراهن مخصوص پرسپولیس منقش به نام اما رضام (ع) بود. بازیکنان پرسپولیس پس از اینکه نامشان توسط گوینده ورزشگاه اعلام می‌شد، به سمت سکوی اهدای جام می‌رفتند و پس از خوش و بش با سمیعی، سلطانی فر و عزیزی خادم در محل مخصوص خودشان می ایستادند. در این بین حسین کنعانی زادگان رئیس فدراسیون فوتبال را در آغوش گرفت.

*گوینده ورزشگاه نام بوژیدار رادوشوویچ را اعلام کرد در حالی که این دروازه‌بان در ایران حضور ندارد.

*سیامک نعمتی با دست بسته در محل اهدای جام حاضر شد.

*سیدجلال حسینی و کریم باقری برای لحظاتی با وزیر ورزش گفت‌وگو کردند.

* وزیر ورزش جام قهرمانی را به کاپیتان پرسپولیس داد و او نیز به جمع بازیکنان پرسپولیس پیوست و جام را بالای سر برد. کاغذهای رنگی که برای جشن قهرمانی در نظر گرفته شده بودند، هنگام بالا بردن جام توسط کاپیتان پرسپولیس استفاده نشدند و پس از اینکه کنعانی زادگان جام را گرفت به هوا پرتاب شدند.

* کریم باقری با گرفتن جام از بازیکنان پرسپولیس به سمت سیامک نعمتی که چهره‌ای گرفته و در هم داشت رفت و به او در گرفتن جام برای عکس یادگاری کمک کرد.

* پس از بالا بردن جام توسط سید جلال حسینی، مهدی شیری به مقابل جایگاه دوید و با لگد پرتاب کردن به سمت آسمان شادی کرد‌. شیری اولین بازیکنی بود که به تنهایی با جام عکس گرفت. چهره شیری هنگام عکس گرفتن باعث تعجب و خنده سمیعی شد.

* وزیر ورزش پس از اهدای جام بلافاصله ورزشگاه را ترک کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.